ساحل افتاب12

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.30

اخذ اقامت اسپانيا:
شرايط تحصيل در اسپانيا

در دانشگاه هاي بين المللي اسپانيا رشته هاي تحصيلي متفاوتي ارائه مي شود و تقريبا همه رشته هاي تحصيلي مورد نياز در اين دانشگاه ها ارائه مي شود . اين رشته ها بصورت دو زبانه ارائه مي شود و هم به زبان اسپانيايي و هم به زبان انگليسي ارائه مي شود كه البته تا حدودي هم بستگي به رشته انتخابي شما خواهد داشت . ضمن اينكه بهتر است زبان اسپانيايي را هم دانشجويان اين كشور فرا گرفته تا هزينه هاي تحصيلي آنها كمتر شود . زيرا رشته هايي كه به زبان انگليسي تدريس مي شوند گران تر خواهند بود .

دانشگاه هاي اسپانيا دولتي و خصوصي هستند و تحصيل در دانشگاه هاي خصوصي هزينه هاي بالاتري نسبت به دانشگاه هاي دولتي خواهد داشت . حدود هزينه تحصيلي براي دانشگاه هاي دولتي در مقاطع تحصيلي كارشناسي ارشد 3600 تا 6000 يورو ودر مقطع دكترا حدود 500 يورو مي باشد كه البته دريافت بورسيه در مقطع دكترا و در دانشگاه هاي دولتي بسيار راحت تر است .

هزينه هاي دانشجويان در اين كشور شامل هزينه هاي تحصيلي ، مسكن ، خرود و خوراك و رفت و آمد مي شود . به غير از هزينه هاي تحصيلي يك دانشجو براي داشتن يك زندگي متوسط در اسپانيا بايد حدود 700 يورو هزينه كنند.

تعطيلات بين سال هاي تحصيلي در اسپانيا هم همان تابستان مي باشد و از  اواخر ماه جولاي تا اواسط سپتامبر ادامه خواهد داشت . دانشجوياني كه از اتاق ها و مكان هاي دانشجويي براي زندگي استفاده مي كنند  مي توانند در صورت نياز مدت تعطيلات را هم از اين مكان ها استفاده نمايند كه البته بايد درخواست بدهند .

دانشجويان خارجي كشور اسپانيا حدود 30 درصد در هزينه هاي درماني تخفيف مي گيرند اما در صورتيكه بخواهند تمام هزينه درماني آنها پرداخت شود بايد بين 60 تا 100 يورو ماهيانه پرداخت نمايند . دانشجويان اين كشور پس از دريافت اقامت تحصيلي خود مي توانند براي اقوام درجه يك خود مانند پدرو مادر و همسر و فرزند هم درخواست ويزا نمايند كه البته بايد حداقل سه ماه از اقامت او گذشته باشد .

همچنين دانشجوياني كه اقامت تحصيلي آنها درست شده است مي توانند براي كمك به هزينه هاي تحصيلي و زندگي خود در اين كشور بصورت پارت تايم و نيمه وقت و نهايتا 3 روز در هفته مشغول كار باشند . اما بيشتر دانشگاه هاي بين المللي و درجه يك اسپانيا براي دانشجويان خود كه خواهان فراگيري زبان اسپانيايي هستند با ارائه تسهيلات مناسب اين دوره ها را توسط خود دانشگاه برگزار مي كنند . اين دوره ها بصورت فشرده و نيمه فشرده و يا بصورت معمولي در بعد از ظهر ها برگزار مي شود و هزينه آن بسته به نوع دوره بين  200 تا 700 يورو تمام خواهد شد كه با اين توجه توصيه مي شود زبان اسپانيايي را قبل از دريافت ويزاي تحصيلي در اسپانيا در ايران فرا بگيريد .

براي تحصيل در اسپانيا شرط سن وجود ندارد . همين كه متقاضي پيش نياز هاي مورد نظر دانشگاه و دولت اسپانيا را داشته باشد كفايت مي كند . اهميت اينكه فرد در زمان فراقت از تحصيل و در حين تحصيل به چه كاري مشغول خواهد شد بيش از سن مي باشد .

دانشجوياني كه متاهل هستند براي انتقال همسر خود به اين كشور بايد پس از دريافت اقامت دانشجويي خود اقدام نمايند كه ممكن است فرآيند انتقال همسر به اسپانيا بين 6 تا 7 ماه زمان ببرد . نهايتا اينكه ويزاي تحصيلي داراي محدوديت زماني نيست و مي توانيد اين ويزا را براي ورود و خروج متناوب تهيه نماييد .

 براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۰:۲۶ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.29

اخذ اقامت اسپانيا:
شرايط تحصيل در اسپانيا

دوره هاي تحصيلي و مدارك مرتبط با آنها

پس از طي يك دوره 2 تا 3 ساله در مراكز آموزش عالي و دانشگاه هاي كشور اسپانيا به فارق التحصيلان مدرك Estudios de Primer Ciclo Arquitecto Tecnico, Diplomatura, Ingenierias Tecnicas اعطا خواهد شد .

با دريافت مدرك بالا دانشجو در يك دوره 2 ساله ديگر مي تواند ادامه تحصيل داده و دروس قبلي را بصورت تخصصي بگذراند و جزئيات تخصصي تري را در خصوص رشته تحصيلي قبلي دريافت نمايد . با پايان اين دوره به دانشجو مدرك Arquitecto , Licenciado يا Ingeniero اعطا خواهد شد .

اما مدرك دكترا يا Tercer Ciclo به دانشجويايي اعطا خواهد شد كه با پيش نياز دوره قبلي دوره دكترا را آغاز كرده و در دو دوره و مجموعا 5 سال بتوانند دروس ارائه شده را بگذرانند. دو دوره ياد شده شامل يك دوره 2 ساله براي گذراندن دروس تخصصي  و يك دوره 3 ساله براي گذراندن دروس پژوهشي و پايان نامه و نهايتا دفاع از آن مي باشد . البته ابتدا بايد دوره دو ساله تكميل شود و چنانچه اساتيد با صلاحيت دانشگاه توانايي دانشجو را بسنجند و تاييد نمايند دانشجو مي تواند دورس دوره سه ساله را بگذراند . پايان نامه مورد ارائه نيز بايد توسط اساتيد مربوطه تاييد شود تا رسما فعاليت پژوهشي دانشجو آغاز شود .

‌ارزش مدارك تحصيلي

در دوره هاي دو تا سه ساله ابتدايي ورود به دانشگاه ها ، مدارس عالي فني و مجتمع هاي آموزش عالي دولتي كشور اسپانيا كه با اتمام آن مدرك Estudios de Primer Ciclo به دانشجو اعطا مي شود ، وزارت آموزش عالي كشور اسپانيا اين مدرك را مدرك معتبركارداني ارزشيابي مي كند .

مدرك كارشناسي مورد تاييد وزارت علوم كشور اسپانيا با طي 4 سال تحصيل در تمام دانشگاه ها و مجتمع هاي آموزش عالي و هنرهاي زيبا مي باشد .

با 5 سال تحصيل در دانشگاه ها و مجتمع هاي آموزش عالي و هنر هاي زيبا در اسپانيا وزارت علوم اين كشور مدارك Estudios de Segundo Ciclo, Licenciaturas در صورت ارائه رساله پايان آموزشي كارشناسي ارزشيابي خواهد شد .

در صورت ارائه پايان نامه و گذراندن 120 واحد درسي در اروپا و دفاع از پايان نامه مدرك مورد تاييد وزارت علوم اسپانيا كارشناسي ارشد خواهد بود .

مدرك Tercer Ciclo گذرانده شده در همه دانشگاه ها ، مراكز آموزش عالي و مجتمع هاي  هنر هاي زيباي كشور اسپانيا توسط وزارت آموزش عالي اسپانيا دكترا تاييد خواهد شد البته مشروط به اينكه مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد معتبر ارائه شود .

 براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۳۳:۴۸ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.27

اخذ اقامت اسپانيا:
شرايط تحصيل در اسپانيا

يكي از قديمي ترين پادشاهي هاي دنيا متعلق به كشور اسطوره اي و زيباي اسپانيا مي باشد. اين كشور متحد اتحاديه اروپا يكي از جذاب ترين و پربازديد ترين كشور هاي دنيا مي باشد كه توانسته با سرمايه گذاري هاي مناسبي در زمينه گردشگري و همچنين با كمك قدمت و تاريخچه پر از تحولات خود و با حفظ آثار و بناهاي تاريخي خود هر ساله ميليون ها نفر را به سمت خود جذب نموده و صنعت گردشگري را به عنوان صنعت دوم پر درآمد براي كشورش مبدل نمايد .

شهر هاي مادريد به عنوان پايتخت و بارسلون ، والنسيا ، سويا ، ساراگوزا و مالاگا بزرگترين شهر هاي اين كشور هستند كه هر كدام در زمينه هاي مختلف براي اين كشور حائز اهميت مي باشند . يكي از سياست هاي اقتصادي و مهم كشور اسپانيا كه توانسته هم براي اين كشور اعتبار فراوان به همراه داشته باشد و هم درآمد خوبي را براي دولت و كشور اسپانيا به همراه داشته باشد ايجاد دانشگاه هايي با امكانات و سطح تحصيلي بالا و جذب دانشجويان داخلي و خارجي در راستاي بالا بردن سطح سواد علمي مردمان اسپانيا و ساير كشور هاي جهان مي باشد .

دولت اسپانيا با اتخاذ راه كارهايي مانند ارائه بورسيه هاي تحصيلي عالي هر ساله علاقمندان به ادامه تحصيل و دريافت مدارك بالاي دانشگاهي را در كشور خود پذيرا بوده و در ضمن آن توانسته همواره در سطح اول دنيا دانشگاه هاي خود را به روز و در رقابت نگه دارد تا جايي كه فارق التحصيلان اكثر دانشگاه هاي اين كشور تنها با ارائه مدارك دانشگاهي خود به راحتي در بهترين پست هاي ادارات دولتي و خصوصي در كشور خودشان و يا حتي در خود اسپانيا مشغول به كار شده و اقامت خود را هم در اين كشور دريافت نموده اند .

كودكاني كه به سن سه سالكي مي رسند در اين كشور بايد به مهد  كودك راهي شوند و تا 3 سال از آموزش هاي مقدماتي  اين مراكز بهره مند شوند . البته تنها يك سال از اين تحصيلات اجباري مي باشد ولي اكثر خانواده ها ترجيح مي دهند كه حداقل دو سال از اين 3 سال را براي كودكان خود برنامه ريزي نمايند . سپس مقطع آموزش هاي ابتدايي در دوره اي 5 ساله را بايد سپري نموده و با آموزش هاي خواندن و نوشتن و برخي از فعاليت هاي اجتماعي و علمي ابتدايي آشنا مي شوند . دوره متوسطه دو مرحله اي است . مرحله اول 3 ساله مي باشد و با پايان اين سه سال دوره تحصيلات مدرسه اي به اتمام خواهد رسيد . دوره دوم هم سه ساله است و دانش آموزان در پايان مدرك تحصيلي آكادميك يا Bachiller را دريافت مي كنند. در اين مرحله دانش آموز مي تواند انتخاب نمايد كه به كلاس هاي پيش دانشگاهي يك ساله برود و يا دوره مهارت هاي حرفه اي را ببيند .

دانشگاه ها ، مجتمع هاي علمي و فني و مجموعه هاي هنر هاي زيبا  سه مركز ارائه دهنده تحصيلات عاليه در اسپانيا مي باشند . براي ورود به دانشگاه يا بايد ديپلم پايان دبيرستان داشته باشند و آزمون ورودي بدهند و يا بايد تحصيلات دوره پيش دانشگاهي را گذرانده باشند .

 

 

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۱:۱۸ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.26

اخذ اقامت اسپانيا:
چرا اسپانيا مقصد برتر است؟

دلايل متعددي براي انتخاب اين كشور به عنوان مقصد گردشگري سلامت و يا درمان وجود دارد. در ذيل به صورت مختصر به آن پرداخته شده است.

1- زيرساخت بهداشت و درمان در اسپانيا داراي رتبه 7 در ميان تمام كشورهاي جهان از نظر كيفيت و گستردگي و در دسترس بودن را داراست.(2016)

2- اسپانيا هميشه بهترين خدمات درماني را با كم ترين هزينه ممكن در دسترس افراد قرار مي دهد.

3- مدت زمان انتظار جهت دريافت خدمات درماني در اين كشور در مقايسه با ديگر كشورهاي اروپايي بسيار كمتر است.

4- شهرت اسپانيا به خاطر داشتن رتبه دوم نرخ اميد به زندگي در دنيا بعد از ژاپن ( نرخ اميد به زندگي در اسپانيا 4/83 است )، سبك زندگي بسيار سالم و غذاهاي فوق العاده با كيفيت زبانزد خاص و عام است.

5- امكان تلفيق سفر توريستي با سفر سلامت و احياء و يا سفر درماني پزشكي در اسپانيا به آساني امكان پذير است.

6- قيمت و هزينه هاي حمل و نقل هوايي، زميني ،دريايي و اسكان در اسپانيا در مجموع، هزينه هاي سفر شما را بسيار كاهش مي دهد.

 

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۳۷:۴۵ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.25

اخذ اقامت اسپانيا:
اسپانيا تا سال 2020 پذيراي چه مقدار سفر مبتني بر گردشگري سلامت و درمان خواهد بود؟

چكيده: با همكاري بخش خصوصي، (Spain Cares) اسپانيا مي بايست تا سال 2020 تعداد گردشگر مبتني بر سلامت و يا درمان خود را تا 2 برابر افزايش دهد.

براساس اظهارات رئيس بخش گردشگري سلامت و درمان آقاي  اينيگو والكاناراس( Inigo Valcaneras) با همكاري وزارت صنعتي اسپانيا با بخش گردشگري سلامت و درمان و با احتساب روند رو به رشد فعلي، اسپانيا تا سال 2020 مي بايست حداقل حائز رتبه 3 در بين پرچمداران صنعت گردشگري سلامت، درمان قرار گيرد. در حقيقت اين تلاش مستمري است تا اسپانيا فاصله خود را با كشورهاي جنوب شرق آسيا نظير تايلند و سنگاپور يا در اروپا نظير آلمان به حداقل رسانده و از آنها پيش گيرد. وي همچنين افزود ظرفيت و پتانسيل هاي بالفعل اسپانيا با مساعدت وزارت صنعت و توريسم اين كشور در آينده اي نزديك بسيار محسوس تر، رقابت پذير تر و قدرتمند تر خواهد بود.

  به منظور دستيابي به اين مهم چندين بخش تشكيل يك هم افزايي(Synergy) داده اند. اهم اين بخش ها عبارتند از:

  • بنياد EOI در اسپانيا( بنياد صنعت اسپانيا)
  • دپارتمانهاي مختلف وزارت گردشگري اسپانيا
  • بخش خصوصي اعم از شركتهاي ارائه كننده خدمات درماني و مسافرتي

ما حصل اين همكاري انعقاد 2 موافقت نامه در راستاي جذب هر چه بيشتر گردشگر خارجي نيازمند به مراقبت هاي پزشكي، درماني و سلامت از يك سو و از طرف ديگر افزايش درآمد حاصله و اشتغال زايي تخصصي براي كشور اسپانيا خواهد بود.

به گفته سخنگوي وزارت گردشگري اسپانيا خانم ايزابل بورگو( Isabel Borrego) اين اقدام در جهت تحقق بخشي به برنامه هاي راهبردي اين وزارتخانه در خصوص تنوع بخشي در ارائه خدمات گردشگري صورت پذيرفته است.

از نتيجه هاي بدست آمده در بلند مدت مي توان به مجموعه اي از مشتريان خاص اشاره كرد كه به دنبال خدمات بسيار با كيفيت مي گردند اشاره كرد.

270 ميليون يورو سرمايه گذاري فقط در بخش بازاريابي فاز نخست اجرايي پروژه مطرح شده به تخصيص بودجه 270 ميليون يورويي صرفاً جهت بازاريابي و تبليغات (Marketing and Advertisement) اشاره كرد. ( فقط براي 2 سال آينده) در اين كارزارهاي تبليغاتي (Campaigns) كه در كشورهاي انگلستان، آلمان، بلژيك، سوئد، نروژ، فنلاند، روسيه، مراكش، ايالات متحده آمريكا و خاورميانه آغاز شده است و اين بودجه هزينه خواهد شد، نام يا برند تبليغاتي Spain Cares در كانون توجه قرار گرفته  و تمامي تمركز بر روي اين برند صورت خواهد گرفت.

 

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۲:۳۵ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.24

اخذ اقامت اسپانيا:
اسپانيا كشوري جذاب جهت ارائه خدمات گردشگري سلامت و درمان:

تخصص گروه ساحل آفتاب در ادغام تسهيلات درماني و سلامت با خدمات و سرويس هاي خاص براي شماست.به طور خاص بعد از سالهاي آغازين 2000 اتفاقي بسيار جالب در اسپانيا افتاد. بسياري از افراد كه جهت بهره مندي از مزاياي گردشگري درمان به اين كشور سفر مي كنند، تمايل دارند تا مدت زماني را بسته به نوع درمان و وقت آزاد خود در اين كشور سپري كنند اما، نه در مراكز درماني!

به طبع اين افراد خواهان داشتن آسايش و راحتي در محيط هاي خصوصي اعم از ويلاهاي خاص و … بعد از طي مراحل درمان خود دارند. اين خواسته به راحتي در كشور اسپانيا قابل تحقق خواهد بود. اسپانيا يكي از قوي ترين كشورها را در ارائه خدمات  ويلاهاي لوكس و مراكز اقامتي خاص براي گردشگران اين كشور بوده است تا آنجاكه اين مسئله به يكي از مهم ترين منابع كسب درآمد براي صاحبان املاك در اين كشور بدل شده است. شما در اسپانيا مي توانيد هم به مهمترين مراكز درماني تخصصي دسترسي داشته باشيد .و بصورت هم زمان با سكونت در اين مكان هاي لوكس اقامتي رويايي، آرام و به دور از استرس را تجربه نماييد. گروه شركت هاي ساحل آفتاب با سابقه طولاني در عرصه ارائه خدمات گردشگري سلامت و درمان شما را ياري خواهد نمود.

 براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۸:۳۰ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.23

اخذ اقامت اسپانيا:
چرا اسپانيا مقصد برتر است؟

دلايل متعددي براي انتخاب اين كشور به عنوان مقصد گردشگري سلامت و يا درمان وجود دارد. در ذيل به صورت مختصر به آن پرداخته شده است.

1- زيرساخت بهداشت و درمان در اسپانيا داراي رتبه 7 در ميان تمام كشورهاي جهان از نظر كيفيت و گستردگي و در دسترس بودن را داراست.(2016)

2- اسپانيا هميشه بهترين خدمات درماني را با كم ترين هزينه ممكن در دسترس افراد قرار مي دهد.

3- مدت زمان انتظار جهت دريافت خدمات درماني در اين كشور در مقايسه با ديگر كشورهاي اروپايي بسيار كمتر است.

4- شهرت اسپانيا به خاطر داشتن رتبه دوم نرخ اميد به زندگي در دنيا بعد از ژاپن ( نرخ اميد به زندگي در اسپانيا 4/83 است )، سبك زندگي بسيار سالم و غذاهاي فوق العاده با كيفيت زبانزد خاص و عام است.

5- امكان تلفيق سفر توريستي با سفر سلامت و احياء و يا سفر درماني پزشكي در اسپانيا به آساني امكان پذير است.

6- قيمت و هزينه هاي حمل و نقل هوايي زميني دريايي و اسكان در اسپانيا در مجموع، هزينه هاي سفر شما را بسيار كاهش مي دهد.

 

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۳:۲۲ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.22

اخذ اقامت اسپانيا:
تفاوت گردشگري درماني و گردشگري سلامت:

شكي نيست كه اسپانيا تبديل به مقصد لوكس و منحصر به فرد گردشگري سلامت در دنيا شده است.

اما لازم است در اين جا تفاوت بين گردشگري سلامت و احيا را با گردشگري پزشكي ، دارويي و تخصصي بيان كنيم:

ابتدا لازم است شاخه هاي گردشگري سلامت و درمان به تفكيك از نظر اسم كاملاً تشريح شود:

1- گردشگري  پزشكي، دارويي وتخصصي و جراحي:

در اين حيطه از صنعت گردشگري هدف اصلي گردشگر سفر به ديگر نقاط دنيا جهت بهره مندي از مزاياي خاص كشور دوم از قبيل تخصص، تكنولوژي برتر، هزينه هاي اقتصادي تر، كيفيت خدمات خاص و يا جراحي هاي زيبايي مي باشد. در حقيقت افرادي كه در جستجوي خدمات با سرعت بالاتر و هزينه هاي پايين تر هستند يا صرفاً به دليل اينكه در كشور مقصد موارد مشابه زيادي زيادي درمان شده اند ، اقدام به سفر درماني مي كنند.

تمامي مراكز خدمات درماني يا ار گان هاي خصوصي و نيمه خصوصي و يا دولتي كه در صنعت گردشگري درماني سهيم هستند، توسط نهادهاي بين المللي نظير JCI رتبه بندي شده اند و فرآيند درمان در آنها بصورت كاملاً مهندسي شده طراحي و محاسبه مي شود.

2-گردشگري مبتني بر سلامت، احيا، SPA وتمدد اعصاب :

هدف اصلي مشتاقان گردشگري سلامت در حقيقت فاصله گرفتن از محيط كار و تبعاً استرس، تنش هاي عصبي و رواني است. مي توان گفت كه در اين روش تندرستي و سلامت رواني اصلي ترين هدف است. افراد در اين روش با تمدد اعصاب و استفاده از روش هاي درماني مبتني بر اصول پيشگيري و كنترل نظير كنترل و پيشگيري  از عصبانيت در صدد آن هستند كه وضعيت عمومي سلامتي خود و نتيجتاً كيفيت زندگي خويش را ارتقا بخشد.

 


براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۲:۵۱ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.20

اخذ اقامت اسپانيا:
اسپانيا مقصد طلايي گردشگري سلامت و درمان:

در اواخر دهه 90 ميلادي دولت اسپانيا طرحي را با نام توريسم پزشكي تخصصي ( Scalpel Tourism)  تصويب كرد  و به گردشگران و افراد خارجي اين اجازه را داد تا با ورود به اين كشور از امكانات و زير ساختهاي قدرتمند شبكه بهداشت و درمان اين كشور بهره مند شوند. آنها اعتقاد داشتند سامانه قدرتمند بهداشت و درمان اين كشور اعم از بيمارستانها، كلينيك هاي تخصصي و فوق تخصصي، داروخانه ها، شركتهاي توليد دارويي و … مي توانند خواسته هاي مراجعه كنندگان را به نحو احسن تامين كنند و در عوض با ورود سرمايه هاي خارجي از اين بخش به اقتصاد اين كشور ياري رسانند. اين گونه به نظر مي رسد كه طرح جامع و راهبردي گردشگري سلامت، درمان و پزشكي تخصصي به اصل لاينفك صنعت توريسم كشور اسپانيا بدل گرديده. دور از تصور نيست كه اروپا به تنهاي با 40% درآمد ساليانه از صنعت گردشگري سلامت در دنيا سهم عمده اي را به خود اختصاص داده است.( 24 ميليارد دلار)

اسپانيا با اختصاص دادن 15% از كل سهم ازاينصنعت به خود در رتبه 3 برترين كشورهاي اروپايي فعال در صنعت گردشگري و سلامت قرار دارد. در اين بين آلمان و انگلستان تنها رتبه هاي بهتر از اسپانيا را كسب كرده اند.

در اوايل هزاره جديد ميلادي دولت اسپانيا باز هم محور گردشگري سلامت را بيش از پيش در دستور كار قرار داد تا آنجا كه با حمايت دولت اسپانيا و با برگزاري سمينارها و كنفرانس هاي متعدد من باب گردشگري سلامت و درمان 5 شركت معظم اسپانيايي در اين زمينه متعهد شدند تا با حركت پويا در اين مسير چرخه صنعت گردشگري مبتني بر سلامت ، درمان و پزشكي تخصصي را بيش از پيش به جلو ببرند و مراجعه كنندگان بيشتر و به تبع آن سرمايه بيشتري را جذب اقتصاد اسپانيا گردانند.

 براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۲۰:۳۵ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.19

اخذ اقامت اسپانيا:
تنگه مونت ربي اسپانيا

سفر به كشوري مثل اسپانيا تنها به قصد ديدن مناطق تاريخي و اثار شگرف هنرمندان تاريخي و جاذبه هاي توريستي جديد نيست. برخي هدف از سفر به اسپانيا را ديدن جاذبه هاي طبيعي اين شهر مي دانند و به راستي بايد به اين همه شوق و دقت افرين گفت. اسپانيا از لحاط مناطق بكر و ديدني طبيعي بي نظير است.

يكي از زيباترين جاذبه هاي طبيعي اسپانيا يك دره فوق العاده زيبا است كه عبور اب در ميان اين دره مناظري را براي شما خلق خواهد كرد كه بي شك غرق در حيرت خواهيد شد و از نقاشي هاي خدا در اين منطقه نمي توانيد چشم بپوشانيد.

دره يا تنگه مونت ربي يكي از منحصر به فرد ترين و زيباترين مناظر طبيعي جهان  است كه با بازتاب نور خورشيد بر چهنه ابي اين دره نام اب هاي فيروزه اي را در اين منطقه حقيقتي محض مي بخشد. اب به قدري زلال و تميز است كه اصلا متوجه عمق اب و حركت اب نمي شويد.

رودي كه در اين تنگه زيبا جاري است به نام نوگوراريبا گورچانا شناخته مي شود كه از مشهورترين رود هاي اسپانيا است. اين رود در بين شكاف پر از خزه كوه هاي آراگون و كاتالونيا جاري شده تا لذت يك قايق سواري بي بديل را براي گردشگران به وجود بياورد.  البته به هيچ عنوان بدون داشتن قايق نمي توانيد از اين  تنگه عبور كنيد. هر چند در دل كوه ها مسيري هم براي عبور پياده ها در نظر گرفته و بصورت دستي ساخته شده است.

عرض اين تنگه بيش از 20 متر نيست ، اطراف رودخانه پر است از درختان سر به فلك كشيده و صخره هايي كه گويي با شما از شدت زيبايي سخن مي گويند. ارتفاع كوه هاي اطراف اين تنگه حدود 500 متر گشفته مي شود. يكي از علاقه مندي هاي كوهنوردان در اين دره عبور از صخره ها و مناطق صعب العبور كوه ها مي باشد.رنگ فيروزه اي اب رودخانه با طبيعت سبز درختان و نماي سنگي كوه ها با رنگ هاي مختلف هر گردشگري را شيفته خود مي كند.

انتهاي اين مسير محل ورود اب به اين تنگه مي باشد كه خروش و هياهوي اب بي نظير است. انچنان با شتاب اب ها خود را به صخره ها و دل كوه ها مي زنند كه گويي مشتاق ورود به اين تنگه نفس گير هستند. اگر به اسپانيا سفر كرديد اين مناظر را از دست ندهيد.

اسمان اين تنگه چه ابي باشد چه ابري باشد و چه باراني هر كدام جذابيتي خاص دارد. در اين دره پرندگان و حيوانات وحشي زيادي زندگي مي كنند . انواع پرندگان كم ياب در دنيا مانند عقاب طلايي، خفاش ها، كركس مصري ، دال  و … بر فراز اين دره همواره در حال چرخش و ديد زندن هستند. گويي انها هم از اين مناظر خسته نمي شوند و هر بار دوست دارند اين دره و رودخانه متلاقي شده را تحسين كنند.
براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۵۲:۰۰ توسط:ساحل افتاب موضوع: