ساحل افتاب12

هر آنچه كه بايد در مورد يونان بدانيد .قسمت 1.

 

هر آنچه كه بايد در مورد يونان بدانيد

يونان يكي از مقاصد مشهور و پر طرفدار اروپا محسوب مي شود كه به دليل داشتن سواحل منحصر به فرد و زيبا و ساختمان هايي با معماري زيبا و همه پسند و همچنين به دلايلي همچون غذاهاي خوشمزه و پيشينه هاي فلسفي و هنري زبانزد بسياري از علاقمندان به سفر هاي اروپايي مي باشد . از ديگر مزاياي سفر به يونان هزينه كمتر مسافرت به اين كشور نسبت به ساير كشور هاي اروپايي مي باشد آتن پايتخت اين كشور و يكي از بزرگترين شهر هاي يونان مي باشدكه از نظر بسياري از گردشگران از نظر زيبايي و روح نوازي با پايتخت هاي مشهور اروپا برابري دارد  ولي جزاير يونان از نوع بي بدليل و لوكس اروپا محسوب مي شوند كه نمونه اين جزاير را در ساير كشور هاي اروپايي نمي توانيد پيدا كنيد .

براي اقامت هر شب در كشور يونان بين 40 تا 200 يورو بايد هزينه پرداخت نماييد كه اين تفاوت قيمت بسته به نوع محل اقامت و همچنين شهر محل اقامت متفاوت مي باشد. مثلا در خود آتن هزينه هاي اقامت معمولا از هزينه اقامت در جزاير لوكس به مراتب كمتر مي باشد . هتل هاي اقامتي بستگي به درجه كيفي  در شب هاي خلوت سال هزينه  اي برابر با 40 يورو (هتل 3 ستاره) 80 تا 150 يورو هتل 4 ستاره  براي هر شب دارند  و اتاق هاي دو تخته( هتل 3 ستاره) را معمولا با هزينه 40 يورو هم مي تواند كرايه كرد . اما در هر صورت پيشنهاد مي شود پس از تصميم گيري براي مسافرت به اين كشور ابتدا هتل و يا محل اقامت خود را تعيين و رزرو نماييد تا خداي نكرده مجبور به كرايه هر اتقا با بيش از قيمت واقعي ان نشويد .

براي مطالعه ادامه مطلب سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۰۹ توسط:ساحل افتاب موضوع:

شرايط تحصيل در اسپانيا قسمت 4


شرايط تحصيل در اسپانيا

دانشگاه هاي اسپانيا دولتي و خصوصي هستند و تحصيل در دانشگاه هاي خصوصي هزينه هاي بالاتري نسبت به دانشگاه هاي دولتي خواهد داشت . حدود هزينه تحصيلي براي دانشگاه هاي دولتي در مقاطع تحصيلي كارشناسي ارشد 3600 تا 6000 يورو ودر مقطع دكترا حدود 500 يورو مي باشد كه البته دريافت بورسيه در مقطع دكترا و در دانشگاه هاي دولتي بسيار راحت تر است .

هزينه هاي دانشجويان در اين كشور شامل هزينه هاي تحصيلي ، مسكن ، خرود و خوراك و رفت و آمد مي شود . به غير از هزينه هاي تحصيلي يك دانشجو براي داشتن يك زندگي متوسط در اسپانيا بايد حدود 700 يورو هزينه كنند.

تعطيلات بين سال هاي تحصيلي در اسپانيا هم همان تابستان مي باشد و از  اواخر ماه جولاي تا اواسط سپتامبر ادامه خواهد داشت . دانشجوياني كه از اتاق ها و مكان هاي دانشجويي براي زندگي استفاده مي كنند  مي توانند در صورت نياز مدت تعطيلات را هم از اين مكان ها استفاده نمايند كه البته بايد درخواست بدهند .

دانشجويان خارجي كشور اسپانيا حدود 30 درصد در هزينه هاي درماني تخفيف مي گيرند اما در صورتيكه بخواهند تمام هزينه درماني آنها پرداخت شود بايد بين 60 تا 100 يورو ماهيانه پرداخت نمايند . دانشجويان اين كشور پس از دريافت اقامت تحصيلي خود مي توانند براي اقوام درجه يك خود مانند پدرو مادر و همسر و فرزند هم درخواست ويزا نمايند كه البت هبايد حداقل سه ماه از اقامت او گذشته باشد .

همچنين دانشجوياني كه اقامت تحصيلي آنها درست شده است مي توانند براي كمك به هزينه هاي تحصيلي و زندگي خود در اين كشور بصورت پارت تايم و نيمه وقت و نهايتا 3 روز در هفته مشغول كار باشند . اما بيشتر دانشگاه هاي بين المللي و درجه يك اسپانيا براي دانشجويان خود كه خواهان فراگيري زبان اسپانيايي هستند با ارائه تسهيلات مناسب اين دوره ها را توسط خود دانشگاه برگزار مي كنند . اين دوره ها بصورت فشرده و نيمه فشرده و يا بصورت معمولي در بعد از ظهر ها برگزار مي شود و هزينه آن بسته به نوع دوره بين  200 تا 700 يورو تمام خواهد شد كه با اين توجه توصيه مي شود زبان اسپانيايي را قبل از دريافت ويزاي تحصيلي در اسپانيا در ايران فرا بگيريد .

دانشجوياني كه متاهل هستند براي انتقال همسر خود به اين كشور بايد پس از دريافت اقامت دانشجويي خود اقدام نمايند كه ممكن است فرآيند انتقال همسر به اسپانيا بين 6 تا 7 ماه زمان ببرد . نهايتا اينكه ويزاي تحصيلي داراي محدوديت زماني نيست و مي توانيد اين ويزا را براي ورود و خروج متناوب تهيه نماييد .

‌‌

براي مطالعه ادامه مطلب سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۸:۰۴ توسط:ساحل افتاب موضوع:

شرايط تحصيل در اسپانيا قسمت 3

 

شرايط تحصيل در اسپانيا

‌ارزش مدارك تحصيلي

 • در دوره هاي دو تا سه ساله ابتدايي ورود به دانشگاه ها ، مدارس عالي فني و مجتمع هاي آموزش عالي دولتي كشور اسپانيا كه با اتمام آن مدرك Estudios de Primer Ciclo به دانشجو اعطا مي شود ، وزارت آموزش عالي كشور اسپانيا اين مدرك را مدرك معتبركارداني ارزشيابي مي كند .
 • مدرك كارشناسي مورد تاييد وزارت علوم كشور اسپانيا با طي 4 سال تحصيل در تمام دانشگاه ها و مجتمع هاي آموزش عالي و هنرهاي زيبا مي باشد .
 • با 5 سال تحصيل در دانشگاه ها و مجتمع هاي آموزش عالي و هنر هاي زيبا در اسپانيا وزارت علوم اين كشور مدارك Estudios de Segundo Ciclo, Licenciaturas در صورت ارائه رساله پايان آموزشي كارشناسي ارزشيابي خواهد شد .
 • در صورت ارائه پايان نامه و گذراندن 120 واحد درسي در اروپا و دفاع از پايان نامه مدرك مورد تاييد وزارت علوم اسپانيا كارشناسي ارشد خواهد بود .
 • مدرك Tercer Ciclo گذرانده شده در همه دانشگاه ها ، مراكز آموزش عالي و مجتمع هاي  هنر هاي زيباي كشور اسپانيا توسط وزارت آموزش عالي اسپانيا دكترا تاييد خواهد شد البته مشروط به اينكه مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد معتبر ارائه شود .

در دانشگاه هاي بين المللي اسپانيا رشته هاي تحصيلي متفاوتي ارائه مي شود و تقريبا همه رشته هاي تحصيلي مورد نياز در اين دانشگاه ها ارائه مي شود . اين رشته ها بصورت دو زبانه ارائه مي شود و هم به زبان اسپانيايي و هم به زبان انگليسي ارائه مي شود كه البته تا حدودي هم بستگي به رشته انتخابي شما خواهد داشت . ضمن اينكه بهتر است زبان اسپانيايي را هم دانشجويان اين كشور فرا گرفته تا هزينه هاي تحصيلي آنها كمتر شود . زيرا رشته هايي كه به زبان انگليسي تدريس مي شوند گران تر خواهند بود .

براي مطالعه ادامه مطلب سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۷:۳۵ توسط:ساحل افتاب موضوع:

شرايط تحصيل در اسپانيا قسمت 2

شرايط تحصيل در اسپانيا

دوره هاي تحصيلي و مدارك مرتبط با آنها

 • پس از طي يك دوره 2 تا 3 ساله در مراكز آموزش عالي و دانشگاه هاي كشور اسپانيا به فارق التحصيلان مدرك Estudios de Primer Ciclo Arquitecto Tecnico, Diplomatura, Ingenierias Tecnicas اعطا خواهد شد .
 • با دريافت مدرك بالا دانشجو در يك دوره 2 ساله ديگر مي تواند ادامه تحصيل داده و دروس قبلي را بصورت تخصصي بگذراند و جزئيات تخصصي تري را در خصوص رشته تحصيلي قبلي دريافت نمايد . با پايان اين دوره به دانشجو مدرك Arquitecto , Licenciado يا Ingeniero اعطا خواهد شد .
 • اما مدرك دكترا يا Tercer Ciclo به دانشجويايي اعطا خواهد شد كه با پيش نياز دوره قبلي دوره دكترا را آغاز كرده و در دو دوره و مجموعا 5 سال بتوانند دروس ارائه شده را بگذرانند. دو دوره ياد شده شامل يك دوره 2 ساله براي گذراندن دروس تخصصي  و يك دوره 3 ساله براي گذراندن دروس پژوهشي و پايان نامه و نهايتا دفاع از آن مي باشد . البته ابتدا بايد دوره دو ساله تكميل شود و چنانچه اساتيد با صلاحيت دانشگاه توانايي دانشجو را بسنجند و تاييد نمايند دانشجو مي تواند دورس دوره سه ساله را بگذراند . پايان نامه مورد ارائه نيز بايد توسط اساتيد مربوطه تاييد شود تا رسما فعاليت پژوهشي دانشجو آغاز شود .

 

براي مطالعه ادامه مطلب سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۵:۲۰ توسط:ساحل افتاب موضوع:

شرايط تحصيل در اسپانيا قسمت 1


شرايط تحصيل در اسپانيا

دولت اسپانيا با اتخاذ راه كارهايي مانند ارائه بورسيه هاي تحصيلي عالي هر ساله علاقمندان به ادامه تحصيل و دريافت مدارك بالاي دانشگاهي را در كشور خود پذيرا بوده و در ضمن آن توانسته همواره در سطح اول دنيا دانشگاه هاي خود را به روز و در رقابت نگه دارد تا جايي كه فارق التحصيلان اكثر دانشگاه هاي اين كشور تنها با ارائه مدارك دانشگاهي خود به راحتي در بهترين پست هاي ادارات دولتي و خصوصي در كشور خودشان و يا حتي در خود اسپانيا مشغول به كار شده و اقامت خود را هم در اين كشور دريافت نموده اند .

كودكاني كه به سن سه سالكي مي رسند در اين كشور بايد به مهد  كودك راهي شوند و تا 3 سال از آموزش هاي مقدماتي  اين مراكز بهره مند شوند . البته تنها يك سال از اين تحصيلات اجباري مي باشد ولي اكثر خانواده ها ترجيح مي دهند كه حداقل دو سال از اين 3 سال را براي كودكان خود برنامه ريزي نمايند . سپس مقطع آموزش هاي ابتدايي در دوره اي 5 ساله را بايد سپري نموده و با آموزش هاي خواندن و نوشتن و برخي از فعاليت هاي اجتماعي و علمي ابتدايي آشنا مي شوند . دوره متوسطه دو مرحله اي است . مرحله اول 3 ساله مي باشد و با پايان اين سه سال دوره تحصيلات مدرسه اي به اتمام خواهد رسيد . دوره دوم هم سه ساله است و دانش آموزان در پايان مدرك تحصيلي آكادميك يا Bachiller را دريافت مي كنند. در اين مرحله دانش آموز مي تواند انتخاب نمايد كه به كلاس هاي پيش دانشگاهي يك ساله برود و يا دوره مهارت هاي حرفه اي را ببيند .

دانشگاه ها ، مجتمع هاي علمي و فني و مجموعه هاي هنر هاي زيبا  سه مركز ارائه دهنده تحصيلات عاليه در اسپانيا مي باشند . براي ورود به دانشگاه يا بايد ديپم پايان دبيرستان داشته باشند و آزمون ورودي بدهند و يا بايد تحصيلات دوره پيش دانشگاهي را گذرانده باشند .

براي مطالعه ادامه مطلب سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۱۷:۵۳ توسط:ساحل افتاب موضوع:

شرايط تحصيل در اسپانيا96/8/17


شرايط تحصيل در اسپانيا

يكي از قديمي ترين پادشاهي هاي دنيا متعلق به كشور اسطوره اي و زيباي اسپانيا مي باشد. اين كشور متحد اتحاديه اروپا يكي از جذاب ترين و پربازديد ترين كشور هاي دنيا مي باشد كه توانسته با سرمايه گذاري هاي مناسبي در زمينه گردشگري و همچنين با كمك قدمت و تاريخچه پر از تحولات خود و با حفظ آثار و بناهاي تاريخي خود هر ساله ميليون ها نفر را به سمت خود جذب نموده و صنعت گردشگري را به عنوان صنعت دوم پر درآمد براي كشورش مبدل نمايد .

شهر هاي مادريد به عنوان پايتخت و بارسلون ، والنسيا ، سويا ، ساراگوزا و مالاگا بزرگترين شهر هاي اين كشور هستند كه هر كدام در زمينه هاي مختلف براي اين كشور حائز اهميت مي باشند . يكي از سياست هاي اقتصادي و مهم كشور اسپانيا كه توانسته هم براي اين كشور اعتبار فراوان به همراه داشته باشد و هم درآمد خوبي را براي دولت و كشور اسپانيا به همراه داشته باشد ايجاد دانشگاه هايي با امكانات و سطح تحصيلي بالا و جذب دانشجويان داخلي و خارجي در راستاي بالا بردن سطح سواد علمي مردمان اسپانيا و ساير كشور هاي جهان مي باشد .

دولت اسپانيا با اتخاذ راه كارهايي مانند ارائه بورسيه هاي تحصيلي عالي هر ساله علاقمندان به ادامه تحصيل و دريافت مدارك بالاي دانشگاهي را در كشور خود پذيرا بوده و در ضمن آن توانسته همواره در سطح اول دنيا دانشگاه هاي خود را به روز و در رقابت نگه دارد تا جايي كه فارق التحصيلان اكثر دانشگاه هاي اين كشور تنها با ارائه مدارك دانشگاهي خود به راحتي در بهترين پست هاي ادارات دولتي و خصوصي در كشور خودشان و يا حتي در خود اسپانيا مشغول به كار شده و اقامت خود را هم در اين كشور دريافت نموده اند .

براي مطالعه ادامه مطلب سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

            


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۱:۵۷ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/8/11

 

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

راهنماي AQ و A در املاك و مستغلات اسپانيا

AQ و A يك نماي كلي از سطوح بازار املاك و مستغلات از يك شركت را ارائه مي نمايد كه تمامي موارد مورد نياز براي سرمايه گذاري در املاك و مستغلات اعم از  ، عنوان ملك، نام صاحب ملك، مسئوليت فروشنده، نحوه فروش، موضوعات مورد توجه، اخطار ها،ماليات بر ملك و مستغلات، ضمانت نامه  ملك ، معافيت هاي مالياتي، ماليات بر ارزش افزوده ملك،  ماليات، شرايط اب و هوايي محيطي ملك،  شرايط مالكيت خارجي، امور مالي و پرداخت ها، نحوه اجاره و يا اجاره بها و قانون هاي خاص مانند قانون برنامه ريزي و … را شامل مي شود.

يك راهنماي AQ و A بخش از راهنماي قانوني براي حوزه سرمايه گذاري در بخش املاك و مستغلات اسپانيا است  كه به خريدار ملك واقعيت هاي قانوني و حقوقي و شرايط ملك را بازگو مي كند.

بازار شراكت در املاك و مستغلات اسپانيا

در 12 ماه گذشته روند بهبود و رو به رشدي را در اقتصاد اسپانيا ديده ايم كه اين موضوع باعث شده  در املاك و مستغلات اسپانيا سرمايه گذاري هاي خوبي انجام شود. قيمت ها در املاك و مستغلات  باعث توجه هر چه بيشتر سرمايه گذاران خارجي و حتي داخلي اسپانيا براي خريد خانه و يا خانه دوم در اين كشور شده است. جريانات فعلي اقتصادي اسپانيا شرايط عالي را در حال حاضر براي خريد و فروش ملك و مستغلات در اسپانيا فراهم نموده است .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۸:۰۵ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت پرتغال:96.8.10

اخذ اقامت پرتغال:

شهر هاي ديدني پرتغال

كاشكايش (Cascais)

كاشكايش در ابتدا تنها منطقه اي بود كه ماهيگيران را مجذوب خود مي كرد و از آن به عنوان دهكده ماهيگيري ياد مي شد ولي خيلي زود مرود توجه ساير مردم هم قرار گرفت . سواحل اين دهكده  براي داشتن يك گردش ساحلي بي نظير بودند و همين باعث بوجود آمدن منطقه گردشگري ساحلي كم نظير كاشكايش شد . سواحل باشكوه و آب هاي ذلال و شفاف ، هيجان و شادابي و شور شبانه ، انواع ورزش هاي آبي و گردش در دل طبيعت اين دهكده به شهرت اين دهكده را بالا و بالاتر برد . اين دهكده خواستگاه گردشگران داخلي و خارجي پرتغال فقط نيست و بهتر است بدانيد اكثر هنرمندان و ورزشكاران معروف و همچنين نويسندگان شهره هم اين دهكده را براي تفريح انتخاب مي كنند به تازگي اسكه اي جالب و ديدني در اين دهكده ساخته شده كه بر ديدني هاي اين دهكده افزوده است .

پريا دا مارينا (Praia da Marinha)

اين منطقه هم جوار شده با منطقه ديدني و توريستي الگارو كه همين موضوع باعث شده است توجه كمتري به اين منطقه بشود . اما جالب است بدانيد پرتغال با اين همه ساحل زيبا يكي از غني ترين و زيباترين سواحلش را در اين منطقه دارد .اين ساحل جز 100 ساحل برتر دنيا است . آب هاي اين ساحل بسيار ذلاي و شفاف است و صخره هاي ديدني زيادي با حالت هاي فوق العاده جالب  در اين منطقه وجود دارند كه بر جذابيت آن مي افزايند.

ماروائو (Marvao)

يكي از قديمي ترين دهكده هاي كشور پرتغال در منطقه النتجو اين كشور به نام ماروائو مي باشد. هنوز آثار قرن سيزدهمي در اين دهكده ديده مي شود كه نشان از قدمت اين دهكده دارد . خيابان هاي اين دهكده بسيار زيبا طراحي شده اند  و مناظر بسيار ديدني در اين دهكده وجود دارد كه جان مي دهد براي گرفتن عكس هاي يادگاري و خاطره انگيز .

سالما (Salema)

ساحل آرام و سر به زير و متين سالما كه در فاصله 3 ساعتي ليسبون قرار دارد را از دست ندهيد . اين منطقه را توريست هاي كمتري مي شناسند و معمولا خلوت و دست نخورده است . خانه هاي اين منطقه سفيد و زيبا هستند . دهكده سالما به عنوان دهكده ماهيگيري شناخته مي شود ولي مناظر ديدني و فوق العاده و سواحل آرام و جذابي را در خود دارد . از كمي بالاتر كه نگاه كنيد مناظر اين منطقه با شما سخن مي گويند و آرامشي را تجربه خواهيد كرد كه وصفش نگفتني است ...

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت پرتغال در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۳۲:۱۱ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/8/10

اخذ اقامت اسپانيا:

چشم انداز سرمايه گذاري در اسپانيا

 خريدزمين براي توسعه و يا احداث پروژه

شما با خريد زمين هاي تعيين شده براي پروژه ها در اسپانيا به بازدهي خوبي از سرمايه گذاري خود نائل خواهيد شد. در حال حاضر فرصت هاي خوبي براي تاسيس يك كارخانه پر سود در اسپانيا فراهم است كه با خريد يك ملك به نسبت ارزان قيمت مي توانيد اين سرمايه گذاري را انجام دهيد.

به ياد داشته باشيد خريد املاك صنعتي نياز به قدرت اثبات و توانايي لازم براي سرمايه گذاري بيشتر بريا اجراي پروژه مورد نظر را دارد و در انتخاب اين زمين ها براي اينده بهتر بايد نهايت دقت بشود. خوشبختانه كارشناسان سياحتگران ساحل آفتاب به دليل ارتباطات خوبي كه با اسپانيا دارند بهترين زمين ها و شرايط را مي توانند براي مشتريان خود فراهم نمايند.

خلاصه

در حال حاضر بهترين زمان براي سرمايه گذاري در اسپانيا قرار داريم. اقتصاد با ثبات ، تقاضاي زياد براي اقامت و … همه از مواردي است كه سرمايه گذاري در اسپانيا را بهترين گزينه پيش رو كرده است.

مدت زمان زيادي است كه سرمايه گذاري در اسپانيا مورد توجه قرار گرفته است و تسهيلات و شرايط مناسبي براي سرمايه گذاران خارجي توسط دولت اسپانيا فراهم شده است. يكي از دلايلي تاسيد و راه اندايز كمپاني هاي اقتصادي كم هزينه و با سود دهي بالا در اين كشور به دليل اقتدار سياسي و اقتصادي و ثبات بازار پول و سرمايه مي باشد .

براي سرمايه گذاري در اسپانيا اصلا نيازي به نگراني نخواهد بود اگر با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب همراه باشيد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۹:۳۰ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا9/8/96


اخذ اقامت اسپانيا:

چشم انداز سرمايه گذاري در اسپانيا:

عوامل اقتصادي

 • ارزش پول اسپانيا بسيار بالا است . تحولات و تغييرات زياد در آينده كمتر محتمل است، قيمت املاك و مستغلات همواره رو به رشد و ساخت و ساز ها ادامه دارد. مردم اسپانيا و مهاجران سرمايه گذار در اسپانيا علاقه زيادي به خريد املاك دارند.
 • شرايط عالي خريد املاك و منزل در اسپانيا باعث شده كه مردم خود اسپانيا هم براي تعطيلات خود اقدام به خريد منازل دوم خود را بكنند و آنها به خوبي مي دانند كه ارزش پول خود را به اين واسطه حفظ و حتي اضافه كرده اند.
 • بازار اجاره و رهن املاك در اسپانيا هم با شرايط عالي فراهم است. هر فرد خارجي مي تواند يك ملك را براي مدتي اجاره و حتي از آن به منظور هاي مختلف استفاده نمايد. حتي شما مي توانيد در ازا اجاره بها به صاحب ملك از اموال خود استفاده نماييد.
 • در سه ساله گذشته قيمت املام و مستغلات در اسپانيا 48 درصد رشد را نشان مي دهد كه اين موضوع نشان دهنده بازار پايدار و رو به رشد مسكن و املاك در اسپانيا مي باشد. آينده سرمايه گذاري در بخش املاك و مستغلات اسپانيا كاملا روشن است. كارشناسان حتي پيش بيني مي كنند كه قيمت املاك در اسپانيا حتي نسبت به سال هاي قبل رشد بيشتري را تجربه خواهد كرد.
 • كاستا دل سول و كوست بلانكا دو منطقه اصلي سرمايه گذاري خارجي هستند كه در بين سرمايه گذاران خارجي بسيار محبوب مي باشند. قيمت در هر دو بخش كمي بالا است ولي به دليل تقاضاي خريد بالا در اين مناطق در صورت سرمايه گذاري در اين منطقه براي خود يك معدن طلا خريداري نموده ايد.
 • مسير سرمايه گذاري و خريد املاك و مستغلات در اسپانيا مسيري ساده و بدون پيچيدگي است. شما با استفاده از وكلاي كاركشته سياحتگران ساحل آفتاب به راحتي مي توانيد سرمايه گذاري و خريد خود را انجام دهيد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۵۸:۰۳ توسط:ساحل افتاب موضوع: