ساحل افتاب12

اخذ اقامت پرتغال:96.8.7

اخذ اقامت پرتغال:

شهر هاي ديدني پرتغال

پرتغال يكي از مدرن ترين و زيباترين كشور هاي جهان و اروپا مي باشد كه به دليل خطوط ساحلي حيرت انگيز و جاذبه هاي گردشگري فوق العاده و منحصر به فرد هر روز بر ميزان محبوبيتش افزوده مي شود و هر سال از سال قبل جمعيت گردشگر بيشتر وارد اين كشور مي شوند تا با جاذبه هاي گردشگري و ميراث غني باستاني اين كشور بيشتر آشنا شده و از نزديك شاهد فرهنگ و مهمان نوازي پرتغالي ها باشند . پرتغال تنها به شهر ليسبون به عنوان پايتخت تمام عيار گردشگري اين كشور محدود نمي باشد. در همه گوشه و كنار اين كشور دوست داشتني آثار باستاني و تاريخي و هنري بي شماري است كه مي تواند هر گردشگري را محو خود كرده و خاطرات او را تبديل به بهترين ها بكند .

در هنگام مسافرت به پرتغال به ياد داشته باشيد كه مي توانيد از همه امكانات و زمان خود به خوبي براي بازديد همه مناطق اين كشور استفاده نماييد پس برنامه اي دقيق تر داشته باشيد  تا بتوانيد مناطق بيشتري از اين كشور را بازديد كنيد . در زير به تعدادي از شهر ها و مناطق ديدني اين كشور اشاره خواهيم كرد كه اميدواريم بتوانند در برنامه شما جايي پيدا كنند .

ليسبون (Lisbon)

ليسبون به عنوان پايتخت كشور پرتغال مي باشد .تلفيق هنر كهن و باستاني با هنر امروزي اين شهر را به يك موزه ديدني مبدل كرده است . ليسبون بر روي بلندي ساخته شده و در هر منطقه اين شهر كه برويد مناظر ديدني بسياري در انتظار شما هستند .

ليسبون شهري پر جنب و جوش و شاد است و فروشگاه هاي اين شهر هميشه غرق خريدار است . انواع كليساها و بناهاي ديدني با سبك معماري متفاوت ولي اغلب گوتيك ، كافه ها و رستوران هاي متنوع با طعم غذاهاي دوست داشتني محلي و سنتي اين شهر را از دست ندهيد . ليسبون مي تواند براي شروع مسافرت شما به كشور پرتغال آغازي عالي باشد . در كوچه پس كوچه هاي اين شهر به پياده روي بپردازيد و با مردم اين كشور بيشتر آشنا شويد و هنر آنها را با چشم ببينيد .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت پرتغال در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۴۸:۳۱ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت پرتغال:96.8.6

اخذ اقامت پرتغال:


دولت پرتغال به دنبال برگزاري همايشي در شيراز  و مشهد به منظور معرفي منطقه گردشگري كشكايش به عنوان محلي فوق العاده براي سرمايه گذاري و گردشگري سلامت ايرانيان مي باشد .

به گزارش خبرگزاري مهر / كشكايش  يك دهكده كوچك گردشگري  و از زير مجموعه هاي شهر ليسبون پايتخت پرتغال مي باشد كه به دليل بهره مندي از آب و هواي  مناسب  ، طبيعت بكر  و سواحل گردشگري  بي نظير ظرفيت هاي بالايي براي گردشگري و تفريح دارد . اين منطقه بخصوص مناسب افرادي است كه به دنبال گردشگري سلامت در مناطق تفريحي مي باشند .

عبور رودخانه تاگوس از اين منطقه كه از اسپانيا سرچشمه مي گيرد  جذابيت اين منطقه را افزون كرده است . اين دهكده بسيار تميز و پاكيزه مي باشد و همين عامل دليل ديگري است براي مورد توجه قرار گرفتن بيشتر اين منطقه . اين منطقه مورد توجه مردم پرتغال  و ساير كشور هاي ديگر جهان بخصوص برزيل ، فرانسه و … شده است .

وجود خانه هاي رنگارنگ در كنار هتل ها ، هاستل ها و منازل مسكوني  با تزئينات جالب در سواحل اين منطقه  و با دريايي به رنگ آبي روشن  با سواحل ماسه اي سفيد و طبعتي سبز  و با وجود ساير ديدني هايي  همچون موزه هاي اين منطقه همه آماده پذيرايي از شما در يك تعطيلات بي نظير مي باشند .

كشكايش همه موارد مورد نظر يك گردشگر را در دل خود جاي داده است . در اين منطقه كيوسك هاي اطلاع رساني گردشگري زيادي هم در نظر گرفته شده است . در اين كيوسك ها مي توانيد هر سئوالي داريد بپرسيد و نقشه منطقه و كشور پرتغال را هم دريافت نماييد.

اين كيوسك ها حتي بروشور هايي حاوي اطلاعات  و تورهاي گردشگري به مسافران مي دهند . براي رسيدن به اين منطقه معمولا از ليسبون  و از طريق قطار بايد اقدام كرد كه حدودا نيم ساعت تا ليسبون فاصله دارد  و در منطقه نزديكي به ليسبون قرار دارد .

خود مردم پرتغال كه در ليسبون زندگي و يا كار مي كنند آخر هفته هاي خود را به  كشكايش براي تفريح مي روند . البته هدف تشكيل اين منطقه هم همين بوده. ري دي كارلوس يكي از پادشاهان پرتغال بوده كه اين منطقه را براي تفريح خود و خانواده احداث كرده است  و در حال حاضر هم مجسمه او در مركز اين منطقه وجود دارد .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت پرتغال در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۵۹:۲۶ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت پرتغال:96.8.4

اخذ اقامت پرتغال:
روستاي غرق شده پرتغال

يكي از عجايب كشور پرتغال وجود روستايي بسيار كهن و تاريخي كه متعلق به دوران امپراطوري روم باستان مي باشد كه به دليل بي توجهي و ساخت سد به زير آب رفته است . اين روستا در سال چند روزي سر از آب بيرون مي آورد و گردشگران مشتاق زيادي را به سوي خود مي كشاند . اين روستا را با نام ويلارينهو دافورنا مي شناسند و در شمال پرتغال واقع شده است .

اين روستا مربوط به شهر روبورو در شمال پرتغال است و با سياست هاي  غلط براي ساخت سد در سال 1972 در نزديكي اين روستا باعث شد تا از روي نقشه پرتغال حذف شود.اين سد بر روي رودخانه هومن ساخته شد كه با آب گيري ان باعث شد درياچه شكل گرفته اين روستا را ببلعد ولي در سال برخي از روز ها سر از آب بيرون مي آورد . كافي است بارندگي كم شود و آب پشت سد كمتر از ميزان مشخصي شود تا ديواره هاي اين روستا خودنمايي كنند .

در ابتدا تصور بر اين بود كه مردم اين روستا به دليل يك اتفاق ناگهاني از بين رفته اند ولي حقيقت ماجرا اين بود كه در اين نزديكي قرار بود كارخانه برق اين منطقه از پرتغال ساخته شود و در پي آن سد  برق آبي در اين منطقه احداث شود و به همين دليل مردم به زور از خانه هايشان بيرون رانده شدند و اين روستا بدون سكنه بوده است.

روستاي ويلارينهو دافورنا يكي از قديمي ترين روستاهاي دنيا و پرتغال بوده است و حدود 2000 سال قدمت داشته و به زمان روميان باستان بر مي گردد . كه در صورتيكه در حال حاضر بيرون از آب بود مي توانست در زمره برترين مناطق گردشگري كشور پرتغال شناخته شود هر چند با همين شرايط هم گردشگران زيادي براي بازديد از آن و بخصوص در زمان هايي كه سر از آب بيرون مي آورد به اين منطقه مي آيند .

هر چند در ابتدا شناخت زيادي از اين روستا نداشتند و شايد همين موضوع باعش شد كه اين سد در اين مكان احداث شود ولي با مطالعاتي كه بر روي ساير آثار بر جاي مانده انجام شد مشخص شد كه اين روستا قدمتي بس طولاني و شگرف داشته است . از آثار بر جاي مانده ديگر اين منطقه و روستا مي توان به سه پل رومي در اين منطقه اشاره نمود …

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت پرتغال در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۳:۴۴ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت پرتغال:96.8.3

اخذ اقامت پرتغال:
شمال پرتغال بهتر است يا جنوب آن

سفرهاي خارجي بخصوص وقتي مي خواهيد شهر مورد نظر خود را انتخاب كنيد هميشه حساسيت خود را دارند . بخصوص برخي از كشور ها آنقدر جاها و شهر هاي ديدني دارند كه براي اينكه كدام قسمت آن را در برنامه سفر داشته باشيد سر در گم خواهيد شد  و پرتغال يكي از اين كشور ها است . براي سفر به پرتغال اول بايد مشخص كنيد از سفر خود چه هدفي داريد.غذاي خوب ، فرهنگ عالي ، سواحل زيبا  و … را مشخص كنيد و با ما براي اين انتخاب همراه باشيد .

سواحل جنوب پرتغال بسيار شهره هستند مانند Algarve و Alentejo كه از ديدني ترين سواحل اين كشور مي باشند  پس افرادي كه علاقه به سواحل زيبا دارند بايد  جنوب پرتغال را انتخاب كنند .البته در شمال پرتغال هم سواحل خوبي وجود دارد  اما شن و ماسه هاي سفيد  و نرم مخملين ، مرداب هاي دريايي ديدني و عجيب و غريب و آب هاي شفاف و فيروزه اي را فقط در جنوب اين كشور مي توانيد بيابيد .

هر چند در نگاه اول شمال پرتغال از نظر زندگي شهري بهترين نباشد  و هر چند خانه هاي رنگارنگ و ديدني پورتو و خيابان هاي زيباي سنگ فرش شده ليسبون پايتخت پرتغال  براي داشتن پياده روي و گشت و گذار پياده بسيار عالي هستند و با گذشت هزاران سال همچنان فرهنگ  و تاريخ مردم پرتغال را به خوبي حفظ كرده اند ولي اگر به دنبال راحتي بيشتر هستيد جنوب پرتغال را انتخاب كنيد ، در جنوب كافه هاي خياباني بيشتري وجود دارند كه مي توانيد در حال سرو صبحانه طلوع خورشيد را تماشا كنيد .

تجربه غذاهاي پرتغالي را بهتر است در شمال پرتغال امتحان كنيد زيرا در اين قسمت بيشتر غذاهاي ملي پرتغالي پخت مي شود  ، در جنوب پرتغال انواع رستوران هاي اروپايي وجود دارد  و به در افرادي مي خودر كه ذائقه غذايي خود را نمي خواهند تغيير دهند .

اما شمال پرتغال محل انواع آثار تاريخي و  بناهاي ديدني اين كشور مي باشد . هر چند متاسفانه در سال 1755 ميلادي به دليل زلزله اي كه اتفاق افتاد قسمت مهمي از اين آثار در ليسبون از بين رفت  ولي قسمت شمال پرتغال دست نخورده تر باقي ماند  و به همين دليل در اين قسمت مي توانيد به راحتي  بناهاي تاريخي قرن نهمي  را مشاهده نماييد .

از نظر آب و هوايي بسته به خودتان انتخاب مي تواند متفاوت باشد . اينكه عاشق سرما باشيد و يا عشق ساحل و گرما . در شمال پرتغال آب و هواي گرمتري حاكم است  و در جنوب اين كشور هوا سردتر است .

حال با توجه به گفته هاي بالا تصميم خود را براي سفر به پرتغال ساده تر بگيريد .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت پرتغال در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۵۳:۲۰ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:

اخذ اقامت اسپانيا:

ساحل آفتاب قصد دارد  شما را با راههاي اخذ اقامت كشور اسپانيا از طريق سرمايه گذاري در اسپانيا اشنا كند ،از آنجائيكه اسپانيا عضو اتحاديه اروپاست اخذ اقامت اسپانيا به معني كليد ورود به ساير كشورهاي عضو اين اتحاديه مي باشد كه  مي توان به خريد ملك به عنوان آسان ترين گزينه اشاره كرد. خريد ملك تضمين اخذ ويزاهاي بلند مدت و شرايط لازم اخذ اقامت براي مالك و اعضاي خانواده است .  همانطور كه مي دانيد اقتصاد نوپاي اسپانيا در حوزه اروپا براي انطباق و يكپارچگي با ديگر كشورهاي اين منطقه نياز به جذب سرمايه هاي خارجي دارد، به همين دليل افراد خارجي كه متقاضي خريد خانه در اين كشور مي باشند،  مي توانند در ازاي خريد ملك با رقم پايين تر از  500/000,يورو (با توجه به بودجه خريدار و تناسب بين تعداد اعضاي خانواده و وسعت ملك)  اقامت اين كشور را اخذ نمايند ، و علاوه بر اقامت اسپانيا از مزاياي اقامت در اتحاديه اروپا استفاده كرده وبه صورت قانوني در كشور اسپانيا به كسب و كار و زندگي بپردازند.

يكي ديگر از راه هاي مهاجرت به اين كشور از طريق سرمايه گذاري با خريد ملك به مبلغ بيش از  500.000هزار يورو مي باشد كه به اقامت طلايي (Gold Residency ) معروف است. مزيت اين روش اخذ اقامت دائم بدون قيد و شرط است و حتي شرط اقامت در اسپانيا جهت تمديد اين نوع اقامت را نيز ندارد.

خريد ملك با چنين شرايط استثنائي نه تنها يك سرمايه گذاري مطمئن براي شماست بلكه قدمي محكم جهت اخذ اقامت اروپا براي شما و خانواده تان خواهد بود.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 

 


برچسب: اقامت اسپانيا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۳۲:۵۵ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت پرتغال:96.8.2

اخذ اقامت پرتغال:
ارزان گردي در پايتخت پرتغال

پرتغال يكي از جذاب ترين و در عين حال ارزان ترين كشور هاي غرب اروپا است. پايتخت اين شهر ليسبون شلوغ ترين و يكي از ديديني ترين شهر هاي پرتغال است. شما به راحتي مي توانيد اتن را با هزينه هاي ارزان بگرديد و از برخي از مزاياي گردشگري شهري اين شره بصورت ارزان لذت ببريد.

قلعه سائو جرج

مثلا مي توانيد به قلعه سائو جرج برويد. قلعه اي كه همانند يك نماد  شهر ليسبون در بلنداي تپه اي در منطقه آلفاما قرار دارد. اين قلعه جدا از ديدني هايي كه دارد چشم انداز هايي را براي شما به ارمغان خواهد داشت كه اصلا از ديدن آن پشيمان نخواهيد شد.البته درسترسي به اين قله نياز به يك تپه پيمايي دارد اما ارزش ديدن را دارد . اين قلعه قرن يازدهمي  را فقط مي توانيد با هزينه 8.50 يورو بازديد كنيد.

تراموا سوار شويد.

به جاي هزينه زياد براي سوار شدن در تاكسي و يا ساير وسايل حمل  و نقل مي توانيد از تراموا استفاده كنيد كه به مراتب ارزان تر است و البته بسيار لذت بخش تر. تراموا قدمت زيادي در ليسبون پرتغال دارد و خاطرات و نوستالژي هاي زيادي دارد. خط شماره 28 تراموا  ليسبون از بين محله هاي قديمي و تاريخي و فوق العاده زيباي اين شهر مي گذرد. شما تنها با 2.90 يورو مي توانيد تمام اين محله ها را گذر كنيد.

بازديد از موزه ملي كاشي

يكي از سرگرمي هاي واقعا ديدني شهر ليسبون موزه كاشي اين شهر است كه بخصوص براي افراد علاقمند به فرهنگ و هنر بسيار ديدني است. شايد به نظر ديدن يك موزه كاشي چندان ايده مناسبي نباشد ولي باور كنيد اين موزه ارزش ديدن دارد.  انواع كاشي ها مربوط به قرن هاي پيش را در اين موزه خواهيد ديد  و سرنوشت و ماجراو تاريخچه هر كدام را مي توانيد به راحتي مطالعه كنيد. وقتي به شهر بازگرديد خواهيد ديد كه هر خانه از كدام سبك كاشي استفاده كرده و دليل آن چيست. تنها با 5 يورو مي توانيد از اين موزه بازديد كنيد.

صعود از برج بلم

در كنار رودخانه تاگوس برج جالب و ديدني وجود دارد به نام برج بلم. اين برج هر روز راس ساعت 10 براي بازديد عموم باز مي شود. اين برج يكي از ديدني ترين مناطق ليسبون است كه تنها با 6 يورو مي توان از آن بازديد كرد.

پاستا د ناتا

گرسنه شديد؟ نمي دانيد كدام غذا بهتر است؟ شك نكنيد در ليسبون و پرتغال براي يك بار هم كه شده بايد پاستا د ناتا را تجربه كنيد. اين غذا از خوشمزه ترين غذاهاي پرتغالي است. اين غذا نوعي تارت تخم مرغي است كه تنها با 1 يورو مي توانيد بخريد و ميل كنيد. باور كنيد شهرت اين غذا بي دليل نيست.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت پرتغال در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۸:۵۳ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.8.1

اخذ اقامت اسپانيا:
نگاهي به برترين جزاير اسپانيا

اسپانيا همواره پر طرفدارترين كشور اروپايي در سال هاي اخير بوده و ساليانه ميليون ها گردشگر وارد اين كشور شده و از جاذبه هاي تاريخي و تفريحي اين كشور بازديد مي كنند . ولي شكي نيست كه خيلي از اين گردشگران اسپانيا را به دليل جزاير زيبا و منحصر به فردش بازديد كرده و همواره به دنبال بازديد از بهترين سواحل اين كشور مي باشند . در اين مقاله در تلاش هستيم تا با پر طرفدارترين جزاير كشور اسپانيا آشنا شويم :

در غرب درياي زيباي مديترانه  مجمع الجزاير بالئاري واقع شده است كه بسيار شهره هستند و مايوركا بزرگترين جزيره اين مجمع الجزاير شناخته مي شود . شهرت اين جزيره به خاطر ريزورت ها ، كوه هاي سنگي آهكي و وجود غار هاي فوق العاده زيبا مي باشد . ضمن اينكه اين جزيره داراي بافت تاريخي هم مي باشد  و سازه هاي زيادي در اين جزيره وجود دارد كه بافت شهر را حفظ مي كنند و به سبك رومي و موريش هستند . پالما در مركز اين جزيره قرار دارد و در اين شهر يك كاخ سلطنتي به نام آلموداينا و يك كليسا متعلق به قرن 13 هم  وجود دارد كه بر جاذبه هاي اين جزيره افزوده است .

در ميان جزاير زيبا و مشهور قناري در اسپانيا تنريف بزرگترين اين جزاير است . تنريف يك جزيره سرتاسر جاذبه طبيعي و ديدني  است كه  مشهورترين اين جاذبه ها آتش فشان آن در بالاترين قله اسپانيا مي باشد .شهرت زياد اين جزيره به خاطر فستيوال و جشن هاي مختلفي است كه در همه ايام سال در اين جزيره بر پا مي شود . سواحل اين جزيره به دليل جاذبه هاي طبيعي موجود در آن بسيار زيبا است .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۱:۲۳ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.30

اخذ اقامت اسپانيا:
شرايط تحصيل در اسپانيا

در دانشگاه هاي بين المللي اسپانيا رشته هاي تحصيلي متفاوتي ارائه مي شود و تقريبا همه رشته هاي تحصيلي مورد نياز در اين دانشگاه ها ارائه مي شود . اين رشته ها بصورت دو زبانه ارائه مي شود و هم به زبان اسپانيايي و هم به زبان انگليسي ارائه مي شود كه البته تا حدودي هم بستگي به رشته انتخابي شما خواهد داشت . ضمن اينكه بهتر است زبان اسپانيايي را هم دانشجويان اين كشور فرا گرفته تا هزينه هاي تحصيلي آنها كمتر شود . زيرا رشته هايي كه به زبان انگليسي تدريس مي شوند گران تر خواهند بود .

دانشگاه هاي اسپانيا دولتي و خصوصي هستند و تحصيل در دانشگاه هاي خصوصي هزينه هاي بالاتري نسبت به دانشگاه هاي دولتي خواهد داشت . حدود هزينه تحصيلي براي دانشگاه هاي دولتي در مقاطع تحصيلي كارشناسي ارشد 3600 تا 6000 يورو ودر مقطع دكترا حدود 500 يورو مي باشد كه البته دريافت بورسيه در مقطع دكترا و در دانشگاه هاي دولتي بسيار راحت تر است .

هزينه هاي دانشجويان در اين كشور شامل هزينه هاي تحصيلي ، مسكن ، خرود و خوراك و رفت و آمد مي شود . به غير از هزينه هاي تحصيلي يك دانشجو براي داشتن يك زندگي متوسط در اسپانيا بايد حدود 700 يورو هزينه كنند.

تعطيلات بين سال هاي تحصيلي در اسپانيا هم همان تابستان مي باشد و از  اواخر ماه جولاي تا اواسط سپتامبر ادامه خواهد داشت . دانشجوياني كه از اتاق ها و مكان هاي دانشجويي براي زندگي استفاده مي كنند  مي توانند در صورت نياز مدت تعطيلات را هم از اين مكان ها استفاده نمايند كه البته بايد درخواست بدهند .

دانشجويان خارجي كشور اسپانيا حدود 30 درصد در هزينه هاي درماني تخفيف مي گيرند اما در صورتيكه بخواهند تمام هزينه درماني آنها پرداخت شود بايد بين 60 تا 100 يورو ماهيانه پرداخت نمايند . دانشجويان اين كشور پس از دريافت اقامت تحصيلي خود مي توانند براي اقوام درجه يك خود مانند پدرو مادر و همسر و فرزند هم درخواست ويزا نمايند كه البته بايد حداقل سه ماه از اقامت او گذشته باشد .

همچنين دانشجوياني كه اقامت تحصيلي آنها درست شده است مي توانند براي كمك به هزينه هاي تحصيلي و زندگي خود در اين كشور بصورت پارت تايم و نيمه وقت و نهايتا 3 روز در هفته مشغول كار باشند . اما بيشتر دانشگاه هاي بين المللي و درجه يك اسپانيا براي دانشجويان خود كه خواهان فراگيري زبان اسپانيايي هستند با ارائه تسهيلات مناسب اين دوره ها را توسط خود دانشگاه برگزار مي كنند . اين دوره ها بصورت فشرده و نيمه فشرده و يا بصورت معمولي در بعد از ظهر ها برگزار مي شود و هزينه آن بسته به نوع دوره بين  200 تا 700 يورو تمام خواهد شد كه با اين توجه توصيه مي شود زبان اسپانيايي را قبل از دريافت ويزاي تحصيلي در اسپانيا در ايران فرا بگيريد .

براي تحصيل در اسپانيا شرط سن وجود ندارد . همين كه متقاضي پيش نياز هاي مورد نظر دانشگاه و دولت اسپانيا را داشته باشد كفايت مي كند . اهميت اينكه فرد در زمان فراقت از تحصيل و در حين تحصيل به چه كاري مشغول خواهد شد بيش از سن مي باشد .

دانشجوياني كه متاهل هستند براي انتقال همسر خود به اين كشور بايد پس از دريافت اقامت دانشجويي خود اقدام نمايند كه ممكن است فرآيند انتقال همسر به اسپانيا بين 6 تا 7 ماه زمان ببرد . نهايتا اينكه ويزاي تحصيلي داراي محدوديت زماني نيست و مي توانيد اين ويزا را براي ورود و خروج متناوب تهيه نماييد .

 براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۰:۲۶ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.29

اخذ اقامت اسپانيا:
شرايط تحصيل در اسپانيا

دوره هاي تحصيلي و مدارك مرتبط با آنها

پس از طي يك دوره 2 تا 3 ساله در مراكز آموزش عالي و دانشگاه هاي كشور اسپانيا به فارق التحصيلان مدرك Estudios de Primer Ciclo Arquitecto Tecnico, Diplomatura, Ingenierias Tecnicas اعطا خواهد شد .

با دريافت مدرك بالا دانشجو در يك دوره 2 ساله ديگر مي تواند ادامه تحصيل داده و دروس قبلي را بصورت تخصصي بگذراند و جزئيات تخصصي تري را در خصوص رشته تحصيلي قبلي دريافت نمايد . با پايان اين دوره به دانشجو مدرك Arquitecto , Licenciado يا Ingeniero اعطا خواهد شد .

اما مدرك دكترا يا Tercer Ciclo به دانشجويايي اعطا خواهد شد كه با پيش نياز دوره قبلي دوره دكترا را آغاز كرده و در دو دوره و مجموعا 5 سال بتوانند دروس ارائه شده را بگذرانند. دو دوره ياد شده شامل يك دوره 2 ساله براي گذراندن دروس تخصصي  و يك دوره 3 ساله براي گذراندن دروس پژوهشي و پايان نامه و نهايتا دفاع از آن مي باشد . البته ابتدا بايد دوره دو ساله تكميل شود و چنانچه اساتيد با صلاحيت دانشگاه توانايي دانشجو را بسنجند و تاييد نمايند دانشجو مي تواند دورس دوره سه ساله را بگذراند . پايان نامه مورد ارائه نيز بايد توسط اساتيد مربوطه تاييد شود تا رسما فعاليت پژوهشي دانشجو آغاز شود .

‌ارزش مدارك تحصيلي

در دوره هاي دو تا سه ساله ابتدايي ورود به دانشگاه ها ، مدارس عالي فني و مجتمع هاي آموزش عالي دولتي كشور اسپانيا كه با اتمام آن مدرك Estudios de Primer Ciclo به دانشجو اعطا مي شود ، وزارت آموزش عالي كشور اسپانيا اين مدرك را مدرك معتبركارداني ارزشيابي مي كند .

مدرك كارشناسي مورد تاييد وزارت علوم كشور اسپانيا با طي 4 سال تحصيل در تمام دانشگاه ها و مجتمع هاي آموزش عالي و هنرهاي زيبا مي باشد .

با 5 سال تحصيل در دانشگاه ها و مجتمع هاي آموزش عالي و هنر هاي زيبا در اسپانيا وزارت علوم اين كشور مدارك Estudios de Segundo Ciclo, Licenciaturas در صورت ارائه رساله پايان آموزشي كارشناسي ارزشيابي خواهد شد .

در صورت ارائه پايان نامه و گذراندن 120 واحد درسي در اروپا و دفاع از پايان نامه مدرك مورد تاييد وزارت علوم اسپانيا كارشناسي ارشد خواهد بود .

مدرك Tercer Ciclo گذرانده شده در همه دانشگاه ها ، مراكز آموزش عالي و مجتمع هاي  هنر هاي زيباي كشور اسپانيا توسط وزارت آموزش عالي اسپانيا دكترا تاييد خواهد شد البته مشروط به اينكه مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد معتبر ارائه شود .

 براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۳۳:۴۸ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا:96.7.27

اخذ اقامت اسپانيا:
شرايط تحصيل در اسپانيا

يكي از قديمي ترين پادشاهي هاي دنيا متعلق به كشور اسطوره اي و زيباي اسپانيا مي باشد. اين كشور متحد اتحاديه اروپا يكي از جذاب ترين و پربازديد ترين كشور هاي دنيا مي باشد كه توانسته با سرمايه گذاري هاي مناسبي در زمينه گردشگري و همچنين با كمك قدمت و تاريخچه پر از تحولات خود و با حفظ آثار و بناهاي تاريخي خود هر ساله ميليون ها نفر را به سمت خود جذب نموده و صنعت گردشگري را به عنوان صنعت دوم پر درآمد براي كشورش مبدل نمايد .

شهر هاي مادريد به عنوان پايتخت و بارسلون ، والنسيا ، سويا ، ساراگوزا و مالاگا بزرگترين شهر هاي اين كشور هستند كه هر كدام در زمينه هاي مختلف براي اين كشور حائز اهميت مي باشند . يكي از سياست هاي اقتصادي و مهم كشور اسپانيا كه توانسته هم براي اين كشور اعتبار فراوان به همراه داشته باشد و هم درآمد خوبي را براي دولت و كشور اسپانيا به همراه داشته باشد ايجاد دانشگاه هايي با امكانات و سطح تحصيلي بالا و جذب دانشجويان داخلي و خارجي در راستاي بالا بردن سطح سواد علمي مردمان اسپانيا و ساير كشور هاي جهان مي باشد .

دولت اسپانيا با اتخاذ راه كارهايي مانند ارائه بورسيه هاي تحصيلي عالي هر ساله علاقمندان به ادامه تحصيل و دريافت مدارك بالاي دانشگاهي را در كشور خود پذيرا بوده و در ضمن آن توانسته همواره در سطح اول دنيا دانشگاه هاي خود را به روز و در رقابت نگه دارد تا جايي كه فارق التحصيلان اكثر دانشگاه هاي اين كشور تنها با ارائه مدارك دانشگاهي خود به راحتي در بهترين پست هاي ادارات دولتي و خصوصي در كشور خودشان و يا حتي در خود اسپانيا مشغول به كار شده و اقامت خود را هم در اين كشور دريافت نموده اند .

كودكاني كه به سن سه سالكي مي رسند در اين كشور بايد به مهد  كودك راهي شوند و تا 3 سال از آموزش هاي مقدماتي  اين مراكز بهره مند شوند . البته تنها يك سال از اين تحصيلات اجباري مي باشد ولي اكثر خانواده ها ترجيح مي دهند كه حداقل دو سال از اين 3 سال را براي كودكان خود برنامه ريزي نمايند . سپس مقطع آموزش هاي ابتدايي در دوره اي 5 ساله را بايد سپري نموده و با آموزش هاي خواندن و نوشتن و برخي از فعاليت هاي اجتماعي و علمي ابتدايي آشنا مي شوند . دوره متوسطه دو مرحله اي است . مرحله اول 3 ساله مي باشد و با پايان اين سه سال دوره تحصيلات مدرسه اي به اتمام خواهد رسيد . دوره دوم هم سه ساله است و دانش آموزان در پايان مدرك تحصيلي آكادميك يا Bachiller را دريافت مي كنند. در اين مرحله دانش آموز مي تواند انتخاب نمايد كه به كلاس هاي پيش دانشگاهي يك ساله برود و يا دوره مهارت هاي حرفه اي را ببيند .

دانشگاه ها ، مجتمع هاي علمي و فني و مجموعه هاي هنر هاي زيبا  سه مركز ارائه دهنده تحصيلات عاليه در اسپانيا مي باشند . براي ورود به دانشگاه يا بايد ديپلم پايان دبيرستان داشته باشند و آزمون ورودي بدهند و يا بايد تحصيلات دوره پيش دانشگاهي را گذرانده باشند .

 

 

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۱:۱۸ توسط:ساحل افتاب موضوع: