ساحل افتاب12

اسپانيا دومين كشور بزرگ :توريستي دنيا

اسپانيا دومين كشور بزرگ توريستي دنيا

كشور اسپانيا يكي از كشور هايي است كه شرايط پذيرش مهاجر از ساير نقاط دنيا را مهيا كرده و تحت شرايط خاص مانند خريد ملك و سرمايه گذاري و يا تاسيس شركت در اين سرزمين به مهاجران اقامت طولاني مدت و يا دائمي اعطا مي كند . بيشترين مهاجريني كه تابعيت اين كشور را دريافت نموده اند اهالي كشور هاي اكوادور ، كلمبيا و مراكش مي باشند .

اسپانيا از نظر اقتصادي جزء بهترين كشور هاي دنيا مي باشد و نظم اقتصادي و توسعه اقتصادي باعث شده اين كشور از كشور هاي پيشرفته دنيا در زمينه هاي اقتصادي و رفاه زندگي و اجتماعي باشد . اين كشور بزرگترين توليد كنند روغن زيتون  و داراي معادن مختلف  از جمله معادن آهن ، مس ، ذغال سنگ ، كبالت ، نقره ، جيوه  و فسفات مي باشد. از مهمترين توليدات  و صنايع اين كشور به غير از روغن زيتون مي توان به  صنايع پارچه بافي ؛ كاغذ سازي و صنعت اتومبيل اشاره نمود .

گردشگري در اسپانيا

جاذبه هاي گردشگري اسپانيا را نمي توان به راحتي عنوان كرد . اين كشور هر ساله در اين زمينه موارد جديدي اضافه كرده و در طول چهار دهه گذشته پيشرفت فوق العاده زيادي در زمينه گردشگري داشته است تا جايي كه به عنوان دومين كشور گردشگري دنيا شناخته مي شود . شرايط اجتماعي ، تاريخي و فرهنگي ، موقعيت جغرافيايي و امكانات رفاهي اين كشور همه دليل رشد اين صنعت در كشور اسپانيا بوده  تا  جايي كه امروز از اصلي ترين صنايع اين كشور صنعت گردشگري مي باشد و گردشگران ساير نقاط دنيا در اين كشور خارج از رنگ و فرهنگ و اهليت بسيار مورد احترام و استقبال مردم و دولت اسپانيا مي باشند .

هتل ها و مراكز اقامتي اسپانيا نسبت به ساير نقاط جهان از كيفيت و سطح بسيار بالاتر ي برخوردار هستند و اين امر به دليل سختگيري ها و قوانين دولت اين كشور براي اين مراكز مي باشد و البته به همين دلايل قيمت آنها نيز نسبت به ساير نقاط اروپايي ديگر قيمت به مراتب بالاتري است .

 

 

براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۰:۴۸ توسط:ساحل افتاب موضوع:

هزينه هاي تحصيلي :در ايتاليا

هزينه هاي تحصيلي در ايتاليا

همانگونه كه مي دانيد هزينه هاي تحصيلي را با هزينه هاي زندگي نمي توان يكسان ديد . هزينه هاي زندگي هر فرد در هر كشوري بسته به نوع زندگي او هم دارد . اما هزينه هاي تحصيلي در ايتاليا نسبت به برخي از كشور هاي اروپايي هزينه هايي به مراتب پايين تري هستند زيرا دولت ايتاليا براي تحصيل و آموزش در اين كشور به دانشگاه ها يارانه پرداخت مي كند .

در ايتايلا تفاوتي بين دانشجوي داخلي و خارجي در پرداخت هزينه ها وجود ندارد و همه بطور يكسان ديده مي شوند . ضمن اينكه افرادي كه خانواده هايي با سطح درآمد پايين تري دارند از تسهيلات اين دانشگاه ها مي توانند استفاده نمايند و حتي برخي از دانشگاه ها هزينه كمتري از اين دانشجو ها دريافت مي كنند .

اما به طور كلي هزينه تحصيل براي دانشجويان در ايتاليا در هر شهري متفاوت است . با توجه به رشته تحصيلي بايد هزينه اي در حدود 600 تا 5000 يورو ساليانه براي تحصيلاتان كنار بگذاريد .البته هزينه هاي بالاي تنها براي رشته هاي خاص مانند MBA مي باشد و اغلب رشته ها در سال كمتر از 2000 يورو نياز دارند . ضمنا در دانشگاه هاي اين كشور تيمي تخصصي وجود دارند كه مي توانيد با ارائه درخواست به اين تيم از تخفيفات دانشگاه تا 500 يورو در سال برخوردار شويد .

خوشبختانه اين امكان براي كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب مهيا است كه با ارتباطاتي كه دارند هزينه تحصيلي در برخي از دانشگاه ها را حتي تا نصف قيمت كاهش دهند . همچنين امكان استفاده از تسهيلات مختلف اين دانشگاه ها نيز براي دانشجويان مهيا مي باشد و با ارائه درخواست به دانشگاه و بسته به نوع دانشگاه مي توانيد كمك هزينه تحصيلي بين 2500 تا 5000 يورو در سال دريافت نماييد . حتي اگر واجد شرايط باشيد مي توانيد قبل از ارائه درخواست پذيرش اقدام به درخواست بورسيه اين دانشگاه ها را كرده و در صورتيكه برخي از شرايط را داشته باشيد شانس زيادي براي دريافت بورسيه در اين كشور خواهيد داشت .

اگر به هزينه هاي تحصيلي هزينه هاي خورد و خوراك هم اضافه شود بايد 150 تا 200 رورو و براي مسكن در حدود 250 تا 500 يورو و براي رفت و آمد بين 30 تا 45 يورو در نظر بگيريد .

براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۳:۳۳ توسط:ساحل افتاب موضوع:

دهكده هاي ساحلي :ايتاليا

دهكده هاي ساحلي ايتاليا

پولينيانو آماره (polignano a mare)

تلفيق و شكوه ساحل با صخره هاي زيبا را در جزيره پولينيا آ ماره مشاهده خواهيد كرد .دهكده اي در كناره درياي آدرياتيك كه فوق العاده مناظر ديدني و با شكوهي دارد و بدون ترديد شما را بر سر شوق خواهد آورد . به دليل آب و هواي مناسب آب اين دهكده گرم و مناسب شنا و تفريحات آبي مي باشد . رنگ سفيد در خيابان ها و خانه ها و كوچه هاي اين شهر حرف اول را خواهد زد و دهكده را سفيد پوش كرده است .در اين دهكده كليساهاي قديمي و تاريخي  و سواحل متعددي خواهيد ديد كه علاوه بر اينكه تاريخي و باستاني هستند فوق العاده ديدني بوده  و معماري عالي دارند .

پورتوفينو (Portofino)

دهكده ساحلي پورتوفينو به عنوان يك عروس در اين منطقه خودنمايي  مي كند . بدون ترديد از زيباترين بنادر اروپا است و هر بازديد كننده اي روياي بازديد مجدد آن را در سر دارد . اين دهكده  محل بسياري از هتل هاي با شكوه و مشهور ايتاليا هم مي باشد هتل هايي مانند هتل اسپلنديدو و ميراماره . سواحل آفتابي و ديدني اين دهكده را در مسافرت به ايتاليا فراموش نكنيد .

پوزيتانو ( positano )

پوزيتانو در درجه اول شهرت خود را  از ماهيگيري به دست آورد . دهكده اي كه در ساحل آمالفي قرار گرفته و از ديدگاه گردشگران يكي از زيباترين و محبوب ترين دهكده هاي ايتاليا مي باشد . اين دهكده تا حدي شهرت و محبوبيت دارد كه باعث سرمايه گذاري و رفت و آمد افرادي با شهرت و محبوبيت بالا در اين منطقه شده هنرمندان شهير هاليوودي مانند تام كروز و دنزل واشينگتن از جمله اين افراد مي باشند . در اين دهكده به جز سواحل زيبا و ديدني و تفريحات آبي فوق العاده مي توانيد از مناظر ديدني و اسكله شگفت انگيز آن هم ديدن نماييد . معماري به كار رفته براي ساخت اسكله و بناهاي اين دهكده هم ديدني و در نوع خود بسيار جالب هستند .

 

 

براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۰۶:۵۶ توسط:ساحل افتاب موضوع:

نگاهي: به برترين جزاير اسپانيا

 

نگاهي به برترين جزاير اسپانيا

اسپانيا همواره پر طرفدارترين كشور اروپايي در سال هاي اخير بوده و ساليانه ميليون ها گردشگر وارد اين كشور شده و از جاذبه هاي تاريخي و تفريحي اين كشور بازديد مي كنند . ولي شكي نيست كه خيلي از اين گردشگران اسپانيا را به دليل جزاير زيبا و منحصر به فردش بازديد كرده و همواره به دنبال بازديد از بهترين سواحل اين كشور مي باشند . در اين مقاله در تلاش هستيم تا با پر طرفدارترين جزاير كشور اسپانيا آشنا شويم :

جزاير بالئاري- مايوركا

در غرب درياي زيباي مديترانه  مجمع الجزاير بالئاري واقع شده است كه بسيار شهره هستند و مايوركا بزرگترين جزيره اين مجمع الجزاير شناخته مي شود . شهرت اين جزيره به خاطر ريزورت ها ، كوه هاي سنگي آهكي و وجود غار هاي فوق العاده زيبا مي باشد . ضمن اينكه اين جزيره داراي بافت تاريخي هم مي باشد  و سازه هاي زيادي در اين جزيره وجود دارد كه بافت شهر را حفظ مي كنند و به سبك رومي و موريش هستند . پالما در مركز اين جزيره قرار دارد و در اين شهر يك كاخ سلطنتي به نام آلموداينا و يك كليسا متعلق به قرن 13 هم  وجود دارد كه بر جاذبه هاي اين جزيره افزوده است .

جزاير قناري – تنريف

در ميان جزاير زيبا و مشهور قناري در اسپانيا تنريف بزرگترين اين جزاير است . تنريف يك جزيره سرتاسر جاذبه طبيعي و ديدني  است كه  مشهورترين اين جاذبه ها آتش فشان آن در بالاترين قله اسپانيا مي باشد .شهرت زياد اين جزيره به خاطر فستيوال و جشن هاي مختلفي است كه در همه ايام سال در اين جزيره بر پا مي شود . سواحل اين جزيره به دليل جاذبه هاي طبيعي موجود در آن بسيار زيبا است .

جزاير قناري – گران كاناريا

دويم جزيره پر جمعيت در  جزاير قناري جزيره گران كاناريا است. اين جزيه حدود 40 درصد جمعيت كل جزاير قناري را شامل مي شود .جزيره گران كاناريا در حاشيه اقيانوس اطلس واقع شده و تنها 150 كيلومتر از آفريقا فاصله دارد . سواحل اين جزيره با مذاب هاي مشكي و شن هاي سفيد در هم اميخته با تركيبي زيبا بسيار مهيج است. جزيره گران كاناريا داراي آب و هواي كوهستاني است و از  جزاير جنوبي تر آن براي داشتن يك استراحت آرام و ريلكس كردن بسيار مناسب است .

جزاير قناري – فوئرته ونتورا

دومين جزيره بزرگ مجمع الجزاير قناري جزيره فوئرته ونتورا مي باشد. جزيره اي آتش فشاني در اقيانوس اطلس كه در نوع خود فوق العاده است . اين جزيره به عنوان ذخيره گاه زيست كره از طرف سازمان يونسكو در سال 2009 نامگذاري شد. اين جزيره بسيار زيبا مناسب انواع ورزش هاي آبي مانند اسكي روي آب و موج سواري  و … مي باشد .


براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۳:۵۵ توسط:ساحل افتاب موضوع:

براي پذيرش در دانشگاه هاي ايتاليا بايد شرايط زير را دارا باشيد

 

براي پذيرش در دانشگاه هاي ايتاليا بايد شرايط زير را دارا باشيد :

مدرك كارشناسي معتبر و مورد تاييد وزارت علوم و تحقيقات و فناوري ايران . يا گذراندن 12 سال تحصيلي تمام  تا قبل از صدور درخواست براي دانشگاه دريافت مدرك كارشناسي معتبر معادل و مورد تاييد .

داشتن ريز نمرات مورد تاييد سفارت ايتاليا در ايران و معدل سازي اين نمرات با نظام تحصيلي در ايتاليا

داشتن مدارك شناسايي معتبر مانند گذرنامه و يا ترجمه شناسنامه

آشنايي با زبان مورد نظر ندريس دانشگاه و ارائه مدرك مورد نظر ( زبان ايتاليايي يا انگليسي )

اما براي تحصيل در دوره دكتري تنها يكبار در سال دانشگاه هاي ايتاليا اقدام به صدور فراخوان مي كنند / اين دوره ها معمولا از نوامبر تا فوريه  آغاز مي شوند و بايد تا قبل از ماه مارس يعني همان اسفند ماه درخواتس شما ارسال شده باشد .

براي پذيرش در مقطع دكتري دانشگاه هاي معتبر ايتاليا داشتن مدارك زير الزامي است :

  • مدارك كارشناسي و كارشناسي ارشد مورد تاييد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري ايران و يا گذراندن 12 سال تحصيلي در ايران و دريافت مدرك كارشناسي معادل و همچنين دو سال براي دوره كارشناسي ارشد مورد تاييد وزارت علوم .
  • ريزنمرات مورد ارزشيابي و همچنين تحقيقات و دانشنامه هاي مورد تاييد سفارت ايتاليا در ايران و معادل سازي آنها با نظام تحصيلي دانشگاه هاي ايتاليا
  • مدارك شناسايي معتبر مانند گذر نامه و يا شناسنامه ترجمه شده .
  • داشتن سطح زبان مورد نظر انگليسي يا ايتاليايي .

در دانشگاه هاي ايتاليا رشته هاي تحصيلي به دو زبان تدريس مي شوند كه البته همه رشته ها به زبان انگليسي نمي باشند. در دانشگاه هاي طراز اول و بين المللي ايتاليا معمولا رشته هاي عمومي و پر طرفدار به هر دو زبان ارائه مي شود هر چند دانش زبان ايتاليايي مي تواند به شما كمك كند كه دروس ارائه شده را با قيمت مناسب تر دريافت نموده و در هزينه هاي خود صرفه جويي نماييد .ضمن اينكه رشته هايي كه به زبان ايتاليايي تدريس مس شوند طيف وسيع تري را در اين كشور با توجه به اينكه زبان مادري آنها مي باشد بيشتر است .


براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۱:۱۱ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اسپانيا دومين كشور:: بزرگ توريستي دنيا

اسپانيا دومين كشور بزرگ توريستي دنيا

جاذبه هاي گردشگري مادريد

مادريد از مهمترين شهر هاي اسپانيا و پايتخت اين كشور محسوب مي شود . اين شهر نقاط گردشگري زيادي دارد كه از آن جمله مي توان به وارد زير اشاره نمود :

ميدان مركزي مادريد يا ميدان( Plaza Mayor ) :

اين ميدان كه محل برگزاري جشن ها و فستيوال هاي مهم كشور اسپانيا است  توسط فليپ سود در سال 1619 ساخته شد و امروزه هم مجسمه او در ميان اين ميدان ديده مي شود

ميدان دل سول پورا به معناي دروازه خورشيد (del sol Puerta ) :

در اين ميدان دو مجسمه مشهور وجود دارند . اولي مربوط به چارلز سوم و ديگري مربوط به خرسي است در كنار درختي به نام  مادرونو (Madrono tree ) . اين مجسمه ها سمبل هاي خانوادگي و اشرافي كشور اسپانيا شناخته مي شوند . مجسمه خرس و درخت  بسيار سنگين مي باشند و به زبان اسپانيايي درخت توت فرنگي به آن گفته مي شود . دليل آن اين است كه ميوه اي كاملا مشابه به توت فرنگي دارد .

ميدان پلازا دي سيبلس (Plaza de Cibeles ) :

اين ميدان به عنوان سمبل شهر مادريد شناخته مي شود . چشمه اي در ميان اين ميدان وجود دارد كه پاتوق طرفداران تيم فوتبال رئال مادريد است . اين ميدان در قرن 17 ميلادي ساخته شده  است .

ميدان پورتا الكالا (Puerta Alcala ) :

اين ميدان زيبا  ورودي شهر كوچك الكالا است كه در قرن 17 به فرمان  كالوس سوم ساخته  شد .

كليساي آلمودنا (Almudena ) :

اين كليسا يك كليساي كاتالوگي با چشم اندازي بسيار زيبا است  كه به سبك گوتيك و در نزديكي رويال پلاس ساخته شده است .

ساختمان رويال پلاس (Royal Palace ) :

اقامتگاه پادشاه كشور اسپانيا است . اين كاخ بسيار با شكوه و وسيع است . 135000 متر مربع  وسعت دارد كه 2800 اتاق در آن قرار دارد .

موزه پارادا (prada ) :

اين موزه قدمتي بسيار طولاني دارد و از مهم ترين نقاط گردشگري اسپانيا است . در اين موزه حدود 7000 تابلوي نقاشي و حدود 700 مجسمه تاريخي وجود دارند كه جملگي از شاهكارهاي هنرمندان بزرگ دنيا مانند رامبراند ، بوتيچلي ، فرانسيسكو گويا و … مي باشد .

از ديگر نقاط ديدني و گردشگري شهر مادريد مي توان به پالاسيو رئال يا كاخ سلطنتي، پارك رتيرو، موزه باستان شناسي، و سه موزه هنري معروف: موزه دل پرادو، موزه ملي مركز هنري رئينا سوفيا و موزه تايسن- بورنميسا و … اشاره نمود .

 

 

براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۱:۵۵ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اسپانيا: دومين كشور بزرگ توريستي دنيا

اسپانيا دومين كشور بزرگ توريستي دنيا

اسپانيا كشوري در جنوب غربي اروپا و واقع در شبه جزيره ايبري مي باشد.همسايگان اين كشور به ترتيب از شمال با فرانسه و آندورا ، از غرب با پرتغال ، از جنول با جبل الطارق و مراكش مي باشد. اين كشور از شرق همجوار درياي آبي و زيباي مديترانه و از غرب و شمال همجوار با اقيانوس پهناور اطلس مي باشد . اين كشور با 504030 كيلومتر مربع وسعت پس از فرانسه پهناورترين كشور اروپا غربي و پنجاه و يكمين كشور بزرگ دنيا محسوب مي شود  كه قسمت بزرگي از  شبه جزيري ايبري و جزاير مختلف اطراف آن را شامل مي شود .

پايتخت كشور اسپانيا شهر مدرن و پيشرفته مادريد مي باشد و اين كشور از اعضاي اصلي اتحاديه اروپا است . واحد پول آنها يورو و زبان رسمي اسپانيا، اسپانيايي مي باشد .  از كشور هاي زيبا و پر جاذبه كشور اسپانيا مي توان به مادريد ، بارسلون ، والنسيا ، سويا ، ساراگوسا ، مالاگا  و بيلبائو اشاره كرد كه احتمالا به دليل داشتن تيم هاي مطرح فوتبال براي بسياري از علاقمندان نام هاي پر آوازه اي هستند. ولي جاذبه و شهرت اين شهر ها به دليل تيم هاي فوتبال آنها تنها نمي تواند باشد .

ابعاد گردشگري كشور اسپانيا  شامل ابعاد فرهنگي ، اجتماعي ، اقتصادي ، تاريخي ، هنري و … مي باشد. اسپانيا هر چند كشوري مستقل و با حكومت مركزي قدرتمند و از كشور هاي پيشرفته دنيا محسوب مي شود ولي در گذشته تحت تاثير امپراطوري قدرتمند روم بوده است و اين موضوع را مي توان در تمام زواياي زندگي مردم  كشور اسپانيا به خوبي مشاهده كرد . البته اين تاثيرات تنها از روم در اين كشور ديده نمي شود  ، اسپانيا از نقطه نظرات فرهنگي ، هنري ، آشپزي و موسيقي و … تحت تاثيرات همسايگان اروپايي خود قرار گرفته و طعم و لذت هنر و موسيقي و آشپزي هاي اروپايي را مي توانيد در اين كشور تجربه كنيد .

قدمت و تاريخچه كشور اسپانيا و همچنين نقاط گردشگري و جاذبه هاي توريستي اسپانيا آنقدر زياد هست كه يونسكو را وادار كند كه 44 مكان تاريخي و فرهنگي اين كشور را در ليست آثار خود قرار داده و مورد حمايت خود قرار دهد . يعني  پس از ايتاليا و چين كشور اسپانيا به عنوان سومين كشور صاحب ميراثي ثبت شده در يونسكو مي باشد .

 

 

براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

travel.sahelaftab.com

02188656892

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۸:۰۳ توسط:ساحل افتاب موضوع:

چطوري: رم را بگرديم ؟

چطوري رم را بگرديم ؟

ترديدي نيست كه رم يكي از زيباترين شهر هاي دنيا است  كه از نظر تاريخي و فرهنگي و جاذبه هاي گردشگري و همچنين تفريحات يكي از بهترين  شهر ها  در دنيا مي باشد و شهرت زيادي هم دارد . اين شهر بسيار شلوغ و در هم پيچيده است و براي مسافرين با تجربه هم داراي سردرگمي هاي خودش مي باشد چه برسد به افرادي كه براي اولين بار به اين شهر سفر مي كنند . براي اينكه بتوانيد در فرصت كمي كه داريد بهترين گردش را در اين شهر داشته باشيد و بيشترين استفاده را از زمان خود ببريد قطعا بايد داراي برنامه مناسب بوده و يك سري الگو و كار ها را انجام دهيد تا به آنچه كه به دنبالش هستيد برسيد .براي اين منظور بهتر است به راهنمايي هاي زير براي سفر خود عمل كنيد :

در هنگام ورود به شهر رم ابتدا سعي كنيد رفتار و عادات شهروندان اين شهر را بررسي كرده و مطابق با عادات آنها عمل كنيد . مثلا بهتر است با تور وسپا براي  گشت و گذار در شهر رم استفاده نماييد. اين تور هم مهيج است و هم راحت و در ضمن براي شما بسيار هم ارزانتر در مي آيد . وسپا وسيله اي نقليه شبيه به موتور سيكلت است و سواري با آن بسيار ساده است و خيلي زود آن را خواهيد آموخت . رم شهر شلوغ و پر ترافيكي است بنابر اين حركت با موتور از بين خودرو ها سرعت گشت و گذار شما را بالاتر مي برد و اين اجازه را هم به شما خواهد داد تا هر مسيري كه دوست داريد انتخاب كرده و يا در هر جا كه دوست داشتيد توقف كنيد و شهر را بهتر ببينيد .

 

 

براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۱:۵۹ توسط:ساحل افتاب موضوع:

دهكده هاي :ساحلي ايتاليا

دهكده هاي ساحلي ايتاليا

كامولي (camogli)

يك دهكده زيبا و رويايي در كرانه هاي درياي مديترانه كه از نقطه نظر طبيعت و زيبايي كمبودي ندارد . در اين دهكده كوچك خانه هاي بسياري با رنگ و لعاب جالب وجود دارد ، اسكله ديدني و فروشگاه هاي فراوان و رستوران هاي محلي با غذاهاي سنتي و لذيذ دريايي و آب و هواي فوق العاده به همراه سواحل شني تميز همه و همه را در اين دهكده مي توانيد تجربه كنيد . در اين دهكده ميداني بزرگ وجود دارد كه مخصوص بچه هاي كوچك براي سرگرمي و بازي است و در اطراف اين ميدان هم كافه هايي ساحلي وجود دارد كه قهوه هاي عالي ايتاليايي را مي توانيد بنوشيد  و مناظر اطراف را تماشا كنيد .

چفالو( Cefalu)

از شرق پالرمو تا اين دهكده رويايي تنها يك ساعت فاصله وجود دارد . اين دهكده در بين كوه ها و خطوط ساحلي احاطه شده و مناظر آن بسيار ديدني و حيرت انگيز هستند . در ميان طرفداران ساحل هاي با آفتاب عالي اين ساحل بسيار پر طرفدار است . اگر در ايتاليا به دنبال حمام آفتاب مي گرديد بي شك يكي از بهترين گزينه هاي شما همين ساحل خواهد بود . در تابستان ها جمعيت زيادي به اين ساحل آمده و از رستوران هاي سيسيلي و غذاهاي محلي و همچنين گشت شبانه و تفريح هاي بي شمار آن لذت مي برند .

مانارولا (manarola)

يكي از زيباترين و قديمي ترين دهكده هاي ساحلي ايتاليا كه در منطقه سنك تر واقع شده است دهكده ساحلي مانارولا مي باشد . شهرت زيادي دارد و آن را مرهون تپه هاي سرسبز خود با باغ هاي تاكستان فراوان مي باشد . راهپيمايي در اين باغ ها و خطوط ساحلي زيبا نفس گير است . اين منطقه ، منطقه مناسبي براي  ماهيگيري مي باشد و از اين حيث هم حائز اهميت است  . جالب است بدانيد راهپيمايي در تپه ها و باغ هاي اين منطقه آنقدر با حال و دلچسب است كه به  نام ويا دل اموره يا مسير عشق شهرت يافته است . چشم انداز اين دهكده بخصوص در شب فوق العاده ديدني و زيبا است و از نمونه هاي بي نظير ساحلي در ايتاليا مي باشد .

 

 

براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۲۱:۱۶ توسط:ساحل افتاب موضوع:

شرايط تحصيل در اسپانيا : دوره هاي تحصيلي و مدارك مرتبط با آنها

شرايط تحصيل در اسپانيا

دوره هاي تحصيلي و مدارك مرتبط با آنها

پس از طي يك دوره 2 تا 3 ساله در مراكز آموزش عالي و دانشگاه هاي كشور اسپانيا به فارق التحصيلان مدرك Estudios de Primer Ciclo Arquitecto Tecnico, Diplomatura, Ingenierias Tecnicas اعطا خواهد شد .

با دريافت مدرك بالا دانشجو در يك دوره 2 ساله ديگر مي تواند ادامه تحصيل داده و دروس قبلي را بصورت تخصصي بگذراند و جزئيات تخصصي تري را در خصوص رشته تحصيلي قبلي دريافت نمايد . با پايان اين دوره به دانشجو مدرك Arquitecto , Licenciado يا Ingeniero اعطا خواهد شد .

اما مدرك دكترا يا Tercer Ciclo به دانشجويايي اعطا خواهد شد كه با پيش نياز دوره قبلي دوره دكترا را آغاز كرده و در دو دوره و مجموعا 5 سال بتوانند دروس ارائه شده را بگذرانند. دو دوره ياد شده شامل يك دوره 2 ساله براي گذراندن دروس تخصصي  و يك دوره 3 ساله براي گذراندن دروس پژوهشي و پايان نامه و نهايتا دفاع از آن مي باشد . البته ابتدا بايد دوره دو ساله تكميل شود و چنانچه اساتيد با صلاحيت دانشگاه توانايي دانشجو را بسنجند و تاييد نمايند دانشجو مي تواند دورس دوره سه ساله را بگذراند . پايان نامه مورد ارائه نيز بايد توسط اساتيد مربوطه تاييد شود تا رسما فعاليت پژوهشي دانشجو آغاز شود .

 

براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۷:۳۱ توسط:ساحل افتاب موضوع: