ساحل افتاب12

شرايط مهاجرت به استراليا

شرايط مهاجرت به استراليا

1-مهاجرت تحصيلي به استرليا

ويزا استرليا توسط شركت هاي بريتانيايي صادر مي شود و دولت اين كشور در حوزه ويزا وارد نمي شود .هزينه صدور ويزا استرليا بسيار كم و در مواقعي هم رايگان انجام مي شود . اما ويزاي دانشجويي استرليا قوانين و مقررات سفت و محكمي دارد  كه در صورت تخطي از اين مقررات به سادگي ويزا باطل خواهد شد . از جمله اين شرايط و مقررات مي توان به موارد زير اشاره نمود :

·دانش آموزان اين كشور بايد بصورت دوره اي حضور و غياب شوند  و  بصورت  معتبر براي دوره انتخاب مطالعه ثبت نام نمايند .

·دانش آموزان در اين كشور حق كار ندارند . آنها بايد ابتدا مطالعات خود را آغاز و سپس براي حقوق كار اين هم نهايتا 20 ساعت كار در هفته اقدام نمايند .

·دانش آموزان بايد در آموزش و پرورش كشور استرليا  براي 12 ماه اول ثبت نام انجام دهند .

·آدرس محل سكونت دانش آموزان بايد نهايتا ظرف مدت 7 روز  به ارائه دهنده هاي آموزش تحويل داده شود و در صورت تغيير هم بايد نهايتا در همين مدت 7 روز تغيير آدرس اعلام شود .

 

2-مهاجرت كاري به استرليا

براي مهاجرت كاري به استرليا  سيستمي توسط اين دولت طراحي شده  كه امتياز مهاجرت به اين كشور توسط وزارت مهاجرت به استرليا و حفاظت مرز ها بررسي مي شود .  محاسبه اين ارزيابي در واقع نشان مي دهد كه شما با چه اندازه واجد صلاحيت و شرايط لازم براي سفر به استرليا و كار در اين كشور بوده و در صورت پذيرش براي كار تا چه حد مهارت و توانايي داريد . در صورتيكه موفق شويد امتياز لازم را داشته باشيد ويزاي كار براي شما تضمين خواهد شد . البته اين سيستم فقط براي افراد داراي تخصص و تحصيلات عاليه تعبيه نشده است و به دنبال حداقل هاي لازم در افراد متقاضي كار در اين كشور مي باشد .

البته اين موضوع كه هر چه توانايي بالاتر و رزومه بهتري داشته باشيد و در واقع نيروي ماهر تري باشيد دريافت ويزا و پذيرش ساده تري خواهيد داشت را نمي توان منكر شد . ولي بهترين شرايط براي دريافت ويزاي كار در كشور استرليا مطابق شرايط لحاظ شده در ذيل مي باشد :

·در زمان ارسال درخواست بهتر است سن شما زير 50 سال باشد

·توانايي و تسلط لازم را به زبان انگليسي بايد داشته باشيد و حداقل نمره مورد قبول در آزمون آيلتس را دريافت نموده باشيد .

·در هنگام درخواست كار به عنوان فردي متخصص و ماهر بايد متناسب به توانايي و مهارت و صلاحيت خود  و شغل هاي مورد تسلط خود در فهرست مشاغل  درخواست خود را تكميل نماييد .

·بهتر است بدانيد توسط دولت استرليا از شما در خصوص شغل هايي كه ادعاي تسلط و تخصص آن را داريد تستي به عمل خواهد آمد و توانايي شما ارزيابي خواهد شد كه اين ارزيابي با توجه به شغل اعلام شده متفاوت خواهد بود و شرايط خاص خود را دارد .

·گواهي سلامت عقلي و جسماني شما بايد توسط يك پزشك معتبر دريافت شده و ارائه گردد .  اين موضوع بايد براي دولت استرليا محرز شود .حتي شما مورد ارزيابي شخصيتي هم قرار خواهيد گرفت و اين موضوع توسط متخصصين اين حوزه در استرليا بايد تاييد شود .

براي  مطالعه ادامه مطلب و همچنين رزرو تور و يا بررسي و اطلاع از ساير برنامه هاي گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب همين امروز با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۲۴:۱۹ توسط:ساحل افتاب موضوع:

با پيزا برج كج دنيا بيشتر آشنا شويم

با پيزا برج كج دنيا بيشتر آشنا شويم

پيزا در جنوب كشور ايتاليا  واقع شده و آب و هواي معتدل مديترانه اي دارد و در اغلب ايام سال اين آب و هوا در آن حاكم است و جايي عالي براي داشتن يك تعطيلات منحصر به فرد مي باشد. مردم شهر پيزا بسيار خونگرم و مهمان نواز هستند و براي مهمانان خود احترام زيادي قائل هستند. اين شهر در حدود 88 هزار نفر جمعيت ساكن دارد .

شهر پيزا از شهر هاي كوچك كشور ايتاليا مي باشد هر چند به تنهايي به اندازه بسياري از كشور هاي اروپايي جاذبه گردشگري و ديدني دارد . اين شهر با داشتن يك فرودگاه بين المللي به نام گاليلو گاليله هر روز شاهد پرواز هاي داخلي و خارجي زيادي به اين شهر مي باشد كه اغلب اين مسافرين گردشگراني هستند كه به شوق ديدن اين شهر عجايب وارد پيزا مي شوند . هر چند اين فرودگاه تا شهر كمي فاصله دارد ولي به دليل خدمات عالي حمل و نقل مانند حمل و نقل با قطار ، اتوبوسو و تاكسي هيچ حس بدي به مسافر دست نخواهد داد .

پيزا جاذبه هاي طبيعي و گردشگري بي شماري دارد . پيزا دي ميراكلي يكي از اين آثار مشهور و پر طرفدار شهر پيزا مي باشد كه در ليست آثار جهاني يونسكو هم به ثبت رسيده است . در بخش ديگري از شهر پيزا مي توان به پيزا دي كاوالييري به عنوان اثري ارزشمند و ديدني در شهر اشاره كرد كه آثار فراواني را در دل خود جا داده است .

براي  مطالعه ادامه مطلب و همچنين رزرو تور و يا بررسي و اطلاع از ساير برنامه هاي گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب همين امروز با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۵۰:۴۶ توسط:ساحل افتاب موضوع:

آشنايي با پروونس فرانسه

آشنايي با پروونس فرانسه

در زير به برخي از اين جاذبه هاي گردشگري كه در اين منطقه قرار گرفته اند  اشاره اي خواهيم كرد :

 1. Aix-en-provencr

اين منطقه  يا شهر كوچك ، شهري است كه بنيان گذارش رومي هاي باستان در 125 سال قبل از ميلاد مسيح بوده اند و ويزيگوت ها ، لومبارد ها ، فرانسوي ها و برخي ديگر از پادشاهان در اين منطقه قدرت نمايي كرده اند .  ديدني هاي اين منطقه شامل موارد زيادي همچون Fontaine des Quatre Dauphins  مي باشد كه مربوط به قرن 17 ميلادي مي باشد و يا Cours Mirabeau كه محل جداسازي شهر قديم و جديد مي باشد . در اين شهر بازاري سنتي وجود دارد كه همه روزه در آن فعاليت وجود دارد و همه انواع خوراكي ها و ملزومات زندگي مهيا است . همچنين رستوران هايي با طبخ غذاي سنتي و بومي اين منطقه وجود دارند كه مشهورترين انها  رستوران Deux Garçons  مي باشد كه شهرت زيادي دارد و بسياري از افراد سرشناس هميشه از اين مكان براي خوردن غذاي مورد علاقه شان استفاده مي كنند .

 

 1. Roussillion

يكي از زيباترين روستاهاي كل كشور فرانسه روستاي روزيليون مي باشد . اين روستا بر روي رسوباتي زرد رنگ قرار گرفته و جذابيت ان به اين است كه در اين رسوبات زرد رنگ صخره هاي قرمز خودنمايي مي كنند. خانه هاي اين روستا قديمي و سنتي  و با شكل و رنگ خاص طراحي شده اند . بهترين لذت در اين روستا قدم زدن در كنار طبيعت بكر و پياده روي در خيابان هاي جالب آن مي باشد .

براي  مطالعه ادامه مطلب و همچنين رزرو تور و يا بررسي و اطلاع از ساير برنامه هاي گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب همين امروز با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۸:۲۹ توسط:ساحل افتاب موضوع:

!!!!گردش در اروپا!!!!

گردش در اروپا

نامه شنگن و امضاء آن در بين بيشتر كشور هاي اروپا به حال و هواي توريستي و گردشگري در اروپا جان ديگري داد به شكلي كه توجه به اين موضوع كه نيازي به تهيه رواديد اضافي و دريافت اجازه نامه براي سفر به ديگر كشور هاي اروپايي نيازمند طي مراحل سخت و مجددي نمي باشد باعث شد كه سيل جمعيت تنوع طلب گردشگر راهي اين قاره كهن شود .

هر يك از كشور هاي اروپايي در نوع خود داراي جاذبه هاي گردشگري فراوان و ديدني هاي بي نظيري هستند و نمي توان به راحتي از بين اين همه جاذبه يك تا چند عنوان را به عنوان بهترين مكان ها براي گردشگران نام برد بخصوص اينكه سلايق و علايق در بين همه يكسان نيست و هر فرد با نگاه خود و انديشه خود بهترين ها را گزينش مي كند .

در ادامه اين بحث شهر هايي كه از نظر گردشگران بيشترين طرفدار را دارند با هم مرور مي كنيم :

آكروپليس يكي از زيباترين آثار بر جاي مانده تاريخي در شهر آتن كشور يونان مي باشد . البته در يونان آكروپليس ديگري  هم وجود دارد ولي ابهت و عظمت اين سازه به قدري است كه اين نام اختصارا وقتي برده مي شود همه به ياد آكروپليس مورد نظر ما خواهند افتاد  . اين بنا 5 قرن قبل از ميلاد مسيح ساخته شده  در ميزاث جهاني يونسكو هم ثبت شده و به عنوان يكي از بهترين بناهاي كلاسيك از نوع معماري در جهان و اروپا محسوب مي شود . در مركز اين سازه بنايي متعلق به معبد پارتنون وجود دارد  كه در معني يوناني يعني محل اقامت باكره ها و به احترام آتنا خداي نگهبان شهر ساخته شده است و از احترام زيادي برخوردار مي باشد .

براي  مطالعه ادامه مطلب و همچنين رزرو تور و يا بررسي و اطلاع از ساير برنامه هاي گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب همين امروز با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۷:۲۲ توسط:ساحل افتاب موضوع:

تحصيل در كشور مجارستان

تحصيل در كشور مجارستان

تقريبا دانشگاه هاي كشور مجارستان بصورت جامع تمامي رشته هاي تحصيلي را پوشش مي دهند . ولي براي ورود به دانشگاه هاي مجارستان متقاضيان بايد دوره پري پارتيكورس اين كشور را بگذرانند . اين دوره بي شباهت به ترم هايي پيش نياز در دانشگاه هاي ايران نمي باشد به اين صورت كه بايد متقاضي در رشته مورد نظر خود يك سال به زبان انگليسي پيش نياز هاي رشته انتخابي را بگذراند .به اين منظور براي درس هاي فني دروسي مانند رياضي ، رسم ، فيزيك ، مكانيك و زبان انگليسي و براي رشته هايي مانند پزشكي بايد پيش نياز هايي همچون  شيمي ، اناتومي ، زيست شناسي ، فيزيولوژي و زبان انگليسي را بگذراند . همانگونه كه ملاحظه كرديد زبان انگليسي به عنوان پايه تحصيلي شما در اين كشور داراي اهميت مي باشد و اكثر دانشگاه هاي اين كشور براي دانشجويان خارجي خود دروس را به زبان انگليسي ارائه مي نمايند .

دوره پري پارتيكورس يكساله است و در سطح كالج در كشور مجارستان تدريس مي شود . اين دوره در دو موقع از سال پذيرش دارد . شروع ترم ها يا اول سپتامبر مي باشد و يا جولاي  كه بايد براي پذيرش از قبل اقدام شده باشد . اين دوره به عنوان پيش نياز اصلي براي ورود به دانشگاه هاي مجارستان شناخته مي شود و هر كس اين دوره ها را گذراند مي تواند وارد دانشگاه هاي مجارستان شده و از مزاياي تحصيلي اين كشور برخودار شود .

اما در كشور مجارستان چه دوره هاي تحصيلي وجود دارد .؟

 1. دوره كالج

همانگونه كه آورده شد دوره هاي كالج در كشور مجارستان الزامي است و بايد ظرف مدت يك سال اين دوره را گذراند  و تقريبا تمامي كالج هاي اين كشور پذيرش دارند . دوره هاي پري پارتيكورس مجارستان براي رشته هاي مختلف دروس مختلف ارائه مي نمايند كه براي رشته هاي فني معادل پري انجيرينگ و براي پزشكي  پري مديكال ناميده مي شوند . مشهورترين كالج ها كه داراي اعتبار بالاتري هم براي تحصيل مي باشند در كشور مجارستان عبارتند از :

 • كالج مك دانيل

در اين كالج  تقريبا همه رشته ها تدريس مي شود و ميانگين شهريه براي تحصيل در اين كالج 5400 يورو مي باشد .

 • كالج اويسينا

كالجي بسيار معتبر و مورد تاييد وزارت علوم ايران كه براي تحصيل در آن بايد توانايي علمي مناسبي داشته باشيد . يكسال تحصيل در اين كالج حدود 5200 يورو هزينه در بر دارد  و در شهر زيباي بوداپست هم قرار دارد .

 • كالج پزشكي پچ

كالج تخصصي پزشكي كه با اعتبار بالا بخصوص براي رشته هاي پزشكي داروسازي و دندان پزشكي مي باشد و حدود 10000 تا 16000 يورو در سال هزينه دارد .

 • كالج دونا

كالجي در بوداپست كه ساليانه 5200 يورو هزينه در بر دارد .

براي  مطالعه ادامه مطلب و همچنين رزرو تور و يا بررسي و اطلاع از ساير برنامه هاي گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب همين امروز با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۷:۴۵ توسط:ساحل افتاب موضوع:

فرايند خريد ملك و اقامت اسپانيا

فرايند خريد ملك و اقامت اسپانيا

فرايند خريد و امور مالي و قانوني :

 فرايند خريد در اسپانيا پيچيده تر يا ساده تر از ديگر كشورهاي اروپا نيست. وقتي كه در مورد ملكي كه مناسب شما است تصميم گرفتيد اولين مرحله پرداخت حق رزرو به مبلغ حدود 6,000  يورو است. اين پول ها عموماً توسط بخش فروش شركت سازنده نگاه داشته مي شوند و به شما مدت 30 تا45 روز مهلت براي ساماندهي مالي مرحله پرداخت ، انجام امور اداري ، در صورت لزوم، مي دهد.در پايان از شما خواسته مي شود كه يك قرارداد خريد خصوصي، در حضور سردفتر اسناد رسمي )بنا به قانون لازم است كه يك مسئول دولتي اسپانيايي شاهد امضاء باشد( امضاء نماييد و كليه مدارك به اداره ثبت املاك ارسال مي شود تا نام شما را بعنوان مالك قانوني سند مالكيت و دفتر ثبت نمايند.

هزينه هاي متعددي وجود دارد كه بايد از آنها مطلع باشيد و شما بايد 11%  الي 13 % قيمت خريد براي پوشش دادن آنها را در نظر داشته باشيد. اگر چه تغييرات قانون ممكن است بر قيمت ها تاثير بگذارد.

هميشه قبل از انتخاب ملك با در نظر داشتن بودجه خود شروع به جستجو نماييد. بخاطر داشته باشيد كه ماليات و ديگر عوارض بايد در نظر گرفته شوند. ماليات خريد بسته به اينكه آپارتمان نوساز يا به عبارتي سند دست اول باشد 10% و در حالت سند دست دوم 8% مي باشد. هزينه هاي ديگري نيز وجود دارند از قبيل هزينه هاي حقوقي، كه در منطقه معمولاً 1% قيمت خريد بعلاوه VAT ميباشند. حق الزحمه هاي دفتر اسناد رسمي نيز حدود 1% ارزش اعلام شده ملك بوده و توسط قانون تعيين مي شود.

در زير هزينه هاي خريد يك ملك به قيمت 200,000 يورو بعنوان نمونه آمده است:

قيمت خريد 200,000=  يورو

%10 ( VAT )ماليات انتقال  20,000= يورو در صورت Resale  8%

%1   + (21%)VATهزينه حقوقي (حق الزحمه وكيل)=   2420يورو

%1 هزينه دفتر اسناد رسمي  2,000= يورو

%0/6 هزينه ثبت زمين  1,200= يورو

مبلغ كل 225,620= يورو

نكته: 1/5%  هزينه انتقال وام بانكي يا اخذ وام = 3000 يورو در صورت اخذ وام بانكي به مبلغ كل اضافه مي گردد.

هزينه خدمات ساحل آفتاب 5%= 10/000 يورو  شامل:

-اخذ ويزا

-راهنماي شما در انتخاب و خريد ملك مناسب

– سرويس ترانسفر و گشت و شناسايي منطقه مورد و بازديد از پروژه ها

-هتل محل اسكان (4 ستاره) به مدت 6 روز

-راهنماي فارسي زبان در مدت اقامت

-مشاوره در زمينه اخذ اقامت بدون اجازه كار پس از خريد ملك

براي  مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۲۰:۱۷ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اقامت اسپانيا و خريد ملك و مزاياي آن

اقامت اسپانيا و خريد ملك و مزاياي آن

مزاياي خريد ملك در اسپانيا:

 • گشايش حساب بانكي و اخذ كارت هاي اعتباري
 • دريافت NIE Number (شماره فردي ماليات اسپانيا)
 • اخذ اقامت
 • اخذ ويزاهاي بلند مدت شينگن از سفارت اسپانيا براي صاحبان ملك و كليه اعضاء خانواده و به تبع آن تردد در كليه كشورهاي عضو حوزه شينگن امكان پذير مي باشد.
 • مالكيت 100% ملك به نام خريدار (عرصه و عيان)
 • سهولت در اخذ ويزاي آمريكا و انگلستان از طريق سفارتهاي كشورهاي ذكر شده در اسپانيا
 • استفاده از خدمات تحصيلي ، درماني و… براي كليه اعضاي خانواده
 • زندگي در يك كشور امن و زيبا با آب و هواي بي نظير
 • سبك زندگي بسيار بالا (high quality life style)

براي  مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۷:۱۷ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اقامت اسپانيا با خريد ملك در مادريد

اقامت اسپانيا با خريد ملك در مادريد

مادريد:

طبق اعلام رسمي هر ساله كميته اطلاعات و امنيت اتحاديه اروپا مادريد همواره بين رتبه اول تا سوم امن ترين پايتختهاي قاره سبز محسوب مي شود (www.gomadrid.com ) . اين شهر با برخورداري از مراكز درماني متعدد و قابل دسترس براي عموم و همچنين مراكز علمي – آموزشي و تحصيلات عاليه آكادميك مانند IE BUSINESS SCOOL و… تضميني براي آينده خود و فرزندانتان مي باشد.

از ديدنيهاي شهر مادريد مي توان به ميدان سول ، Plaza Mayor، خيابان Gran Via  ،پارك El Retiro ، موزه El Prado و ورزشگاه سانتياگو برنابئو اشاره كرد.

ساحل آفتاب با داشتن دفاتر در شهرهاي  بارسلون ،مادريد و جنوب اسپانيا مالاگا(ماربيا) آماده ارائه كليه خدمات از ابتدا تا انتهاي خريد ملك و اخذ اقامت همگام و همراه شما خواهد بود.

براي  مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۵:۵۴ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اقامت اسپانيا از طريق خريد ملك در مادريد

اقامت اسپانيا از طريق خريد ملك در مادريد

مادريد:

مادريد به عنوان پايتخت اسپانيا داراي يكي از مرتبط ترين شبكه هاي مترو در كل قاره اروپا مي باشد. شما در مادريد با استفاده از شبكه حمل و نقل عمومي مي توانيد جاي جاي اين شهر را به آساني بازديد نماييد.

 يكي از اصول فرهنگي ساكنين مادريد شب زنده داريست و تا پاسي از شب در خيابانهاي اين شهر به گشت و گذار مي پردازند. خيابان هاي مادريد بسيار خاطره انگيز هستند و سرتاسر اين شهر را ساختمانهاي با عظمت و تاريخي با معماري خاص فرا گرفته است.

اين شهر مركز فرهنگي ، هنري و سياسي اسپانياست و داراي كليساها و موزه هاي معروفي كه از شهرت جهاني برخوردارند  مي باشد. ارتفاع مادريد از سطح دريا 581 متر مي باشد و به اين جهت مي توان گفت كه مرتفع ترين پايتخت اروپا مي باشد.

در سطح شهر علاوه بر رستوران هاي بي نظير با ارائه غذاهاي سنتي اسپانيايي مانند Tapas و  بين المللي ، رستوران هاي ترك ، عرب و ايراني كه غذاهاي حلال دارند يافت مي شود.آب لوله كشي در اين شهر قابل نوشيدن است و عموم مردم از همين آب استفاده مي كنند .

براي  مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۶:۱۷ توسط:ساحل افتاب موضوع:

اقامت اسپانيا از طريق خريد ملك در بارسلون

اقامت اسپانيا از طريق خريد ملك در بارسلون

بارسلونا:

صنعت توريسم يكي از قوي ترين منابع مالي در اين قسمت از اسپانيا بوده و بارسلون پذيراي ميليونها گردشگر از سراسر دنيا مي باشد.  با توجه به اقليم مديترانه اي ، فرصت هاي شغلي و مراكز علمي- دانشگاهي  بهترين گزينه براي سكونت مي باشد.

خيابانهاي بارسلونا نمايشگاه بزرگي از آثار هنري آنتونيو گائودي معمار معروف اسپانيايي مي باشند كه چشمان هر بازديد كننده‌اي را خيره مي‌سازد.

از ديدنيهاي شهر بارسلون  مي توان به خيابان La Rambla ، كليساي ساگرادا فامليا ، پارك گوئل ،Casa Mila  ،موزه پيكاسو ، موزه دالي و باشگاه فوتبال FC  مي توان به عنوان برجسته ترين جاذبه هاي بارسلونا اشاره كرد.

براي  مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

Travel.sahelaftab.com

02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۴:۲۲ توسط:ساحل افتاب موضوع: