ساحل افتاب12

/تورين شهر ديدني ايتاليا بيشتر آشنا شويم


با تورين شهر ديدني ايتاليا بيشتر آشنا شويم

. تورين در ايتاليايي به معناي گاو نر كوچك مي باشد .حال با ما همراه باشيد تا كمي اين شهر را بگرديم .

  • ميدان سن كارلو

سن كارلو زيباترين و جذاب ترين ميدان شهر تورين پر ميدان و خيابان مي باشد . دور تا دور اين ميدان پر است از ساختمان هاي سر به فلك كشيده محسور كننده تاريخي با سقف هاي جذاب و حيرت انگيز . در زير هر سقف فروشگاهي قديمي و زيبا وجود دارد كه واقعا عالي هستند . در وسط اين ميدان هم مجسمه  دوك امانوئل فيليبرت  قرار دارد كه مربوط به سال 1838 مي باشد .

 

  • كاخ كارينيانو

در حوالي ميدان كستلو ساختمان مجلل و با عظمت كاخ كارينيانو را مي توانيد ببينيد . اين ساختمان به منظور گردهمايي افراد پارلمان ايتاليا در سال هاي 1861 تا 1864 تاسيس شد . در همين محل پادشاهي ايتاليا براي اولين بار رقم خورد .

 

  • موزه ملي اتومبيل

در شهر تورين به منظور نمايش قدرت اتومبيل سازي اين شهر و پيشرفت روز  به روز اين صنعت در شهر تورين نمايشگاهي مختص اين كار بنا شده است . در اين شهر انواع توليدات خودرويي شهر تورين و ساير خودرو هاي كلاسيك به نام به نمايش گذاشته شده است و جايي بسيار غني از اطلاعات اتومبيلي و جذاب براي علاقمندان اين صنعت به وجود آمده است .

 

 

براي  مطالعه ادامه مطلب به سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

 

Travel.sahelaftab.com

02188656892

يوتيوب ساحل آفتاب

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۵۶:۰۳ توسط:ساحل افتاب موضوع:

نظرات
نام : علیرضا     ایمیل :     سایت : [ آدرس وبسايت ]
متن : سایت ساز ویب حرفه ای رایگان و قدرتمند Weab.ir قالبهای آماده و زیبا و سازگار با موتور های جستجو در اینترنت سایت ساز ویب حرفه ای رایگان و متفـاوتــ
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :