ساحل افتاب12

اخذ اقامت پرتغال:96.8.6

اخذ اقامت پرتغال:


دولت پرتغال به دنبال برگزاري همايشي در شيراز  و مشهد به منظور معرفي منطقه گردشگري كشكايش به عنوان محلي فوق العاده براي سرمايه گذاري و گردشگري سلامت ايرانيان مي باشد .

به گزارش خبرگزاري مهر / كشكايش  يك دهكده كوچك گردشگري  و از زير مجموعه هاي شهر ليسبون پايتخت پرتغال مي باشد كه به دليل بهره مندي از آب و هواي  مناسب  ، طبيعت بكر  و سواحل گردشگري  بي نظير ظرفيت هاي بالايي براي گردشگري و تفريح دارد . اين منطقه بخصوص مناسب افرادي است كه به دنبال گردشگري سلامت در مناطق تفريحي مي باشند .

عبور رودخانه تاگوس از اين منطقه كه از اسپانيا سرچشمه مي گيرد  جذابيت اين منطقه را افزون كرده است . اين دهكده بسيار تميز و پاكيزه مي باشد و همين عامل دليل ديگري است براي مورد توجه قرار گرفتن بيشتر اين منطقه . اين منطقه مورد توجه مردم پرتغال  و ساير كشور هاي ديگر جهان بخصوص برزيل ، فرانسه و … شده است .

وجود خانه هاي رنگارنگ در كنار هتل ها ، هاستل ها و منازل مسكوني  با تزئينات جالب در سواحل اين منطقه  و با دريايي به رنگ آبي روشن  با سواحل ماسه اي سفيد و طبعتي سبز  و با وجود ساير ديدني هايي  همچون موزه هاي اين منطقه همه آماده پذيرايي از شما در يك تعطيلات بي نظير مي باشند .

كشكايش همه موارد مورد نظر يك گردشگر را در دل خود جاي داده است . در اين منطقه كيوسك هاي اطلاع رساني گردشگري زيادي هم در نظر گرفته شده است . در اين كيوسك ها مي توانيد هر سئوالي داريد بپرسيد و نقشه منطقه و كشور پرتغال را هم دريافت نماييد.

اين كيوسك ها حتي بروشور هايي حاوي اطلاعات  و تورهاي گردشگري به مسافران مي دهند . براي رسيدن به اين منطقه معمولا از ليسبون  و از طريق قطار بايد اقدام كرد كه حدودا نيم ساعت تا ليسبون فاصله دارد  و در منطقه نزديكي به ليسبون قرار دارد .

خود مردم پرتغال كه در ليسبون زندگي و يا كار مي كنند آخر هفته هاي خود را به  كشكايش براي تفريح مي روند . البته هدف تشكيل اين منطقه هم همين بوده. ري دي كارلوس يكي از پادشاهان پرتغال بوده كه اين منطقه را براي تفريح خود و خانواده احداث كرده است  و در حال حاضر هم مجسمه او در مركز اين منطقه وجود دارد .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت پرتغال در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .
 

travel.sahelaftab.com

 02188656892
 

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۵۹:۲۶ توسط:ساحل افتاب موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :